> > > Łóżko kontynentalne Hilding Family

O wygodzie jaką zapewniają łóżka kontynentalne pisaliśmy już nie raz. Ich wysoka cena może jednak odstraszać, dlatego chcielibyśmy zaprezentować najtańszy i najbardziej podstawowy model.

Łóżko kontynentalne Hilding Family jest wersją ekonomiczną i szczególnie polecaną osobom, które dopiero wkraczają w dorosłe życie i chcą dywersyfikować swoje finanse.

łóżko kontynentalne Hilding

Łóżko kontynentalne Hilding Family

Model łóżka kontynentalnego Hilding Family doskonale nadaje się na „start” jako Wasze pierwsze łóżko. Zapewnia odpowiedni komfort oraz dobrą higienę snu. Ma elegancki i ponadczasowy wygląd, dzięki czemu stanowi ozdobę sypialni. Jego nienarzucający się design sprawia, że łóżko wpasuje się do każdego wnętrza; zarówno urządzonego w stylu nowoczesnym, romantycznymskandynawskim oraz Twoim własnym.

łóżko kontynentalne

Model Hilding Family składa się z głównych trzech elementów:

  • drewnianej ramy Family Box o wysokości 17 cm z warstwą pianki, która stanowi wytrzymały stelaż dla materaca dwustronnego.
  • drugą warstwę tworzy materac właściwy o wysokości 18 cm. na sprężynie kieszeniowej, dodatkowo obłożony warstwą pianki
  • całość dopełnia materac nawierzchniowy stworzony z wysokiej jakości pianki Flexifoam o wysokości 6 cm. w pokrowcu Relaxtic.

Antyalergiczny pokrowiec Relaxtic posiada właściwości antystatyczne. Jest nasączony żelem aloesowym, który zapewnia dodatkowe nawilżenie oraz pielęgnację.

łóżko kontynentalne Hilding Family

Jedną z wielu zalet łóżek kontynentalnych jest rozmiar. Ich wysokość zazwyczaj wynosi ok 50 cm., dzięki czemu są bardzo łatwe w użytkowaniu, łatwo się na nich siada, kładzie oraz z nich schodzi. Fakt, że są wysokie ma również znaczenie dla alergików – na poziomie pół metra zawirowania kurzu są znacznie mniejsze.

Do łóżka kontynentalnego Hilding Family dodatkowo można dokupić:

  • ochraniacz bawełniany lub wodoodporny chroniący materac przed zabrudzeniami oraz wilgocią i kurzem.
  • wezgłowie, które nie tylko pięknie zdobi sypialnię, ale także jest niezwykle praktyczne i ułatwia nam czytanie lub oglądanie filmów w łóżku
  • otomanę czyli wygodną skrzynię na pościel oraz dodatkowe koce, pledy czy poduszki

Model łóżka Hilding Family znajdziesz w aż 18 wersjach kolorystycznych.

łóżko tapicerowane kolory obicia

Jeśli szukacie dobrego komfortu spania za niską cenę, ekonomiczna wersja łóżka kontynentalnego Hilding Family jest stworzona właśnie dla Was.

Jeżeli jednak posiadacie możliwość wygospodarowania nieco większego budżetu na zakup łóżka polecamy aby również przyjrzeć się modelowi łóżka kontynentalnego Original. Za niewiele większą cenę odczujecie jeszcze większą radość ze snu oraz większą wygodę. Największą różnicę pomiędzy Family, a Original stanowi ich podstawa czyli skrzynia Box. W modelu Family została zastosowana skrzynia, która stanowi jedynie podparcie dla materaca właściwego, natomiast w modelu Original posiada ona dodatkowo sprężynę bonellową, która współpracuje z materacem na niej się znajdującym, dzięki czemu mamy wrażenie, że całe łóżko poddaje się naszemu ciału i idealnie przylega do wszystkich naszych krzywizn, tym samym zapewniając doskonałe podparcie dla kręgosłupa i mięśni.

Więcej o powyższym modelu dowiecie się z naszego artykułu Łóżko kontynentalne Original.

Jeśli nie jesteście pewni jakiego łóżka szukacie oraz na jakich funkcjach zależy Wam najbardziej zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie doradzimy i pomożemy znaleźć model, który idealnie spełni Wasze potrzeby.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń