> > > Łóżko kontynentalne Hilding Original

Łóżka kontynentalne uznawane są najwygodniejsze modele na świecie. Dzieje się tak ponieważ na nasz komfort wpływają aż trzy niezależnie pracujące materace, z których są zbudowane.

Nowatorska konstrukcja, doskonałej jakości materiały oraz interesujący design przekładają się na wysoką cenę łóżek kontynentalnych. Jeśli nie możecie pozwolić sobie na zakup łóżka o wartości małego, używanego samochodu, ale chcecie komfortowo się wysypiać wierzymy, że zainteresuje Was model Original.


łóżko kontynentalne Hilding Original
Łóżko kontynentalne Original stworzone jest dla osób świadomych zasad zdrowego życia. Jeśli wiecie jak prawidłowo się odżywiać, jak dbać o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie, na pewno również wiecie jak ważny jest sen.

Kiedy jesteśmy wypoczęci, lepiej funkcjonujemy, mamy więcej energii, a także stajemy się odporniejsi na choroby i przeziębienia. W wyspanym ciele – zdrowy duch :). Aby nasze ciało prawidłowo zrelaksowało się w nocy, musimy spać na odpowiednim łóżku oraz materacu, który zapewni nam prawidłowe podparcie dla mięśni oraz kręgosłupa.

łóżko kontynentalne

Łóżko kontynentalne Hilding Original

Łóżko kontynentalne Original zbudowane jest z aż trzech osobnych materacy.

  • podstawę dla łóżka kontynentalnego Original stanowi skrzynia Box o wys. 26 cm na ramie drewnianej ze sprężyną bonellową
  • na skrzyni box znajduje się materac dwustronny o wys. 19 cm, na sprężynie kieszeniowej obłożonej warstwą pianki. Największą zaletą tego rodzaju materaca jest kilka poziomów twardości. Nasze ciało ma różne krzywizny oraz wagę, dlatego materac musi dostosować się oraz odpowiednio przylegać i podpierać nasz kręgosłup. Kolejną zaletą materaca kieszeniowego jest fakt, że nie przenosi on drgań i nie czujemy kiedy nasz partner zmienia swoje położenie w trakcie snu.
  • trzecią część łóżka kontynentalnego Original stanowi materac nawierzchniowy o wysokości 6 cm. stworzony z pianki Visco i dodatkowo chroniony antyalergicznym oraz zabezpieczającym przed zabrudzeniami pokrowcem Sensity.

Przekrój łóżka kontynentalnego

łóżko kontynentalne - przekrój

Łóżka kontynentalne wyróżniają się swoją wielkością. Wysokość modelu Hilding Original wraz z  10 centymetrowymi nóżkami wynosi 61 cm. Ma to znaczenie dla wygodnego siadania na łóżku oraz wchodzenia i schodzenia z niego.

Do modelu Original możesz dokupić jedno z 6 praktycznych i designerskich wezgłowi. Nie tylko doda mu wyjątkowego charakteru, ale także je ozdobi oraz  ułatwi Ci czytanie lub oglądanie filmów w łóżku.

Original jest dostępny w rozmiarach od 140 do 200x200cm oraz w aż 18 wersjach kolorystycznych.

Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz pomożemy z wyborem.

 

 

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń