NÓŻKI

Jeśli jesteś perfekcjonistą i chcesz mieć wpływ na każdy detal w swojej sypialni, nie możesz pominąć tak ważnego aspektu jak efektowne nóżki do Twojego łóżka. Do każdego łóżka kontynentalnego dopasuj drewniane lub metalowe, natomiast do łóżka tapicerowanego wybierz którykolwiek z dostępnych kolorów.
Nóżki wpływają na wysokość oraz wygląd łóżka. Mogą nadać eleganckiego lub awangardowego charakteru w każdej sypialni. Dobierz je do własnego gustu, wyczucia estetyki przede wszystkim do stylu Twojego wnętrza. Do materaca typu box dedykowane są nóżki drewniane o wysokości 23cm i metalowe o wysokości 20 cm. Do łóżek kontynentalnych pasują nóżki drewniane, lub metalowe o wysokości 10 centymetrów. Dzięki neutralnej barwie są neutralnym rozwiązaniem i będą delikatnym uzupełnieniem każdej sypialni. W zależności od modelu łóżka tapicerowanego możesz wybrać nóżki w kształcie trapezu, walca (10 centymetrów) lub prostokątne o wysokości 4,5 centymetra). Nóżki są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – dębu oraz wenge.
Pokazuje 1 - 1 z 1 produktu

Filtruj:

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.