Ochraniacze na materac bawełniane i wodoodporne Hilding Molton

Dla kogo ochraniacz na materac?

Lubisz spędzać w łóżku dużo czasu? Wylegiwać się do południa w weekendy, jeść śniadania i przekąski, wieczorami oglądać filmy oraz czytać książki? A może masz dzieci, którym zdarza się rysować, malować lub jeść czekoladę w łóżku? Twój zwierzęcy przyjaciel upodobał sobie Twoje łóżko jako najwspanialsze legowisko? Zainwestowałeś dużo pieniędzy w swój materac. Chcesz, aby był czysty, higieniczny, służył Ci przez wiele lat i wciąż wyglądał jak nowy. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie musisz rezygnować, ze Swoich przyzwyczajeń i drobnych przyjemności. Twój materac może być bezpieczny. Zapoznaj się z naszą ofertą ochraniaczy na materace. Znajdziesz w niej ochraniacze bawełniane oraz ochraniacze bawełniane — wodoodporne.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów

Filtruj:

Ochraniacze na materac

Po co ochraniacz na materac?

Ochraniacz na materac jak sama nazwa wskazuje, chroni nasz materac. Człowiek średnio w ciągu doby może wypocić około 1 litra wody. Pot jest pożywką dla bakterii i to one odpowiadają za jego nieprzyjemną woń. Kolejną kwestią jest naturalna regeneracja skóry, złuszczanie „starego” naskórka, a następnie odbudowa nowego. Mamy przed czym chronić nasz materac.

Na ochraniacz zakładamy prześcieradło. Standardowa gęstość prześcieradła bawełnianego waha się w graniach od 80 do 150 gramów / m2. Ochraniacze na materac Hildinga wykonane są z gęstej 270 gramowej bawełny. Dzięki czemu uzyskujemy dużo bardziej skuteczną, podwójną barierę chroniącą nasz materac. Ochraniacz zakładamy bezpośrednio na materac. Mocujemy go do materaca za pomocą, wszytych w narożnikach ochraniacza, szerokich gum. Takie rozwiązanie umożliwia bez problemu błyskawiczne ściąganie lub zakładanie ochraniacza na materac. Dzięki swojej budowie bez najmniejszego problemu wypierzemy ochraniacz, szybko wysuszymy i ponownie założymy na materac. W bardzo istotny sposób ułatwia to nam zachowanie bieżącej higieny łóżka oraz materaca. W konsekwencji materac pozostanie skutecznie zabezpieczony, a my będziemy się cieszyć zdrowym komfortowym snem.

Pokrowce, czy ochraniacze na materac?

Pokrowce w materacach (fabryczne „ubranie” materaca) mają średnio grubość około 6 - 8 mm. W większości są to ściągalne i pralne pokrowce. Często rozpinają się one na dwie części, góra i dół. Upranie w domowych warunkach, w standardowej wielkości pralkach, pojedynczej części pokrowca jest bardzo trudne. Natomiast jeśli chodzi o materace dwuosobowe w rozmiarze 140x200 i większe, to w zasadzie nie jest to możliwe. Problem leży w objętości takiej jednej części pokrowca. Objętość jednej części pokrowca przeważnie przekracza możliwości wymiarowe bębna pralki. W takim przypadku jesteśmy skazani na pranie ręczne np. w wannie.

Ewentualnie możemy oddać pokrowiec do pralni chemicznej. Niestety z usługami prania chemicznego różnie bywa. Często zdarza się, że podczas takiego prania pokrowce są istotnie niszczone. Przy próbie dochodzenia swoich praw, reklamowania, niejednokrotnie zdarza się, że klienci padają ofiarami swojej nieuwagi. Bardzo rzadko czytają regulamin pralni, jednocześnie akceptując warunki usługi prania, czyszczenia, które mają mnóstwo wyłączeń, wykluczeń.

Często po zniszczeniu pokrowca podczas prania chemicznego, usługodawca nie ponosi odpowiedzialności. Powołuj się na swój regulamin, podpisany przez klienta w chwili zlecenia usługi. Koszt nowego wysokiej jakości pokrowca to spory wydatek, często sięgający do 25% wartości całego materaca. Dlatego to jest kolejny argument dla stosowania ochraniaczy na materac. Ochraniacze na materace łatwo wyprać, ściągnąć / założyć i są relatywnie tanie.

Jak wybrać idealny ochraniacz na materac?

Ochraniacz na materac Hilding Molton bawełna. Ten typ ochraniacza wykonany jest ze 100-procentowej bawełny. Bawełna (tkanina typu Molton) jest miła w dotyku, miękka i gęsta. Tkanina Molton ma właściwości zabezpieczające przed zabrudzeniem. Doskonale wchłania wilgoć. Zapewnia higienę Tobie i Twojemu materacowi. Ochraniacz bawełniany jest oddychający, pralny oraz szybkoschnący. Ochraniacz bawełniany dedykujemy jako komfortowe zabezpieczenie materaca dla zdrowych dorosłych osób, młodzieży, oraz starszych dzieci.

Ochraniacz na materac Hilding Molton bawełniano-wodoodporny. Jednostronnie laminowany. Chroni przed przemoczeniem. Skutecznie „oddycha”, przez co gwarantuje bardzo duży komfort spania. Wierzchnia warstwa bawełniana doskonale wchłania wilgoć. Dolna wodoodporna warstwa nie pozwala przeniknąć wilgoci do materaca. Ochraniacz wodoodporny polecamy dla rodziców małych dzieci śpiących ze swoimi pociechami. Sprawdza się świetnie także dla osób starszych, chorych.

Ochraniacze na materac - jaki rozmiar?

Ochraniacze na materac Molton firmy Hilding polecamy w standardowych rozmiarach materacy: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200.

Ochraniacze bawełniane oraz bawełniane - wodoodporne pasują na: materace wysokoelastyczne, materace kieszeniowe, materace termoelastyczne, materace lateksowe, materace prozdrowotne oraz pozostałe materace hilding.

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.