Łóżka kontynentalne Hilding / Łóżko kontynentalne Hilding

Dla kogo łóżko kontynentalne?

Hilding oferuje cztery typy łóżek kontynentalnych. Ten rodzaj łóżka jest stworzony z myślą o osobach ceniących komfort i wygodę oraz zdecydowanych zainwestować nieco więcej w jakość snu oraz wyposażenie sypialni. Wszystkie łóżka kontynentalne dostępne są w następujących rozmiarach: 140/200, 160/200, 180/200 oraz 200/200.

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 12 produktów

Filtruj:

Jak zbudowane jest łóżko kontynentalne?

To co wyróżnia łóżka kontynentalne to wysokość na jakiej się śpi oraz aż trzy warstwy materacy. Na spodzie znajduje się materac typu box, na nim materac właściwy dwustronny oraz zapewniający higienę snu materac nawierzchniowy. Funkcje, które łączą modele łóżek kontynentalnych znajdujących się w naszej ofercie to przede wszystkim nowoczesny system sprężyn, możliwość wyboru wezgłowia oraz koloru tkaniny obicia, aż siedem stref twardości materaca dwustronnego oraz praktyczny pokrowiec do materaca nawierzchniowego z możliwością prania.

Jakie łóżko kontynentalne kupić?

Łóżko kontynentalne Family jest podstawowym modelem. Sprawdzi się idealnie jako pierwsze łóżko dla pary na start. Objęte jest 5 letnią gwarancją. Modelem wyższym jest łóżko kontynentalne Original, na które składają się trzy niezależne materace: materac Box, na sprężynie bonelowej, następnie materac dwustronny kieszeniowy oraz materac nawierzchniowy, będący uzupełnieniem komfortu. Na łóżko przysługuje 10 letnia gwarancja.

Najekskluzywniejsze modele pochodzą z kolekcji Select. Łóżko kontynentalne Select wyróżnia się elegancją oraz perfekcją wykonania i dopasowania wszystkich elementów. Składa się z materaca Select Box na ramie drewnianej ze sprężyną kieszeniową, materaca dwustronnego na sprężynie multipocket obłożonej warstwą pianki oraz materaca nawierzchniowego z pianki Visco w antybakteryjnym pokrowcu Sensity.

Łóżko kontynentalne Select Plus jest królem wśród łóżek kontynentalnych, zapewnia komfort snu oraz wypoczynku na najwyższym poziomie. Wyróżnia go innowacyjna technologia MLB – czyli łóżko w systemie wielopoziomowym oraz pojemne, praktyczne szuflady umieszczone w panelu bocznym. Na łóżka kontynentalne z kolekcji Select obowiązuje aż 15 letnia gwarancja.

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.