> > > Sypialnia w romantycznym stylu

Romantyczna sypialnia jest idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących neutralne i pastelowe kolory, delikatne wzory oraz subtelną estetykę.

Sypialnia w romantycznym stylu

Styl romantyczny w pomieszczeniu osiągniemy dobierając odpowiednie tkaniny, meble oraz stonowaną kolorystykę. To jeden z najbardziej kobiecych i zmysłowych pomysłów na wystrój wnętrza,

Kolory w romantycznej sypialni

Sprawdzą się beże, biel oraz pastele:  pudrowy róż, błękit, jasna zieleń oraz żółć.

baldachim

pinterest.com

Idealne łóżko do sypialni w stylu romantycznym

Odpowiednie łóżko jest elementem kluczowym wpływającym na romantyczny wystrój. Idealne będzie kute, z dużą ramą i na wąskich nóżkach lub duże, jednocześnie delikatne, o prostej formie i ze stylowym wezgłowiem. Ciekawym pomysłem jest baldachim – podkreśli romantyczny charakter sypialni.

 

Łóżko kontynentalne Original

łóżko-kontynentalne

dowiedz się więcej o łóżkach kontynentalnych

Sypialnia w romantyczny stylu – sprawdzi się w niej łóżko Aster.

aster-140x200-lozko-tapicerowane

Pościel – bardzo ważny dodatek

Kolorystycznie dopasowana do całego wnętrza, w delikatne, romantyczne motywy (kwiaty, łączka) najlepiej satynowa, lniana lub jedwabna. Dodatkowo może ją zdobić koronka lub falbany. Na łóżku koniecznie musi znaleźć się narzuta, koc lub pled oraz mnóstwo poduszek.

 

romantyczna pościel

Sypialnia w romantycznym stylu


Meble w sypialni

Meble powinny być w starym stylu, „po babci” lub z pchliego targu. Niezbędnymi meblami w romantycznej sypialni są toaletka oraz komoda.

 

romantyczna sypialnia

muratordom.pl

„Romantyczne” dodatki do sypialni

Odpowiednio dobrane dodatki dopełnią wystrój  wnętrza. Warto pomyśleć lampkach nocnych, które dają ciepłe, punktowe światło, świeczkach, wiklinowych koszyczkach, zdjęciach w gustownych ramkach i lustrze w delikatnej kutej ramie. O efekcie decydują również zasłony.

sypialnia w stylu romantycznym

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń