> > > Sypialnia – styl nowoczesny

Jak zaaranżować sypialnię w stylu nowoczesnym

Sypialnia w stylu nowoczesnym jest przestronna, niezagracona zbędnymi przedmiotami oraz wygodnie i komfortowo urządzona. Wyróżnia się na tle standardowych aranżacji, ale jest przy tym ponadczasowa i elegancka. Meble powinny być designerskie, funkcjonalne i proste w swojej formie.

nowoczesna sypialnia

Sypialnia w stylu nowoczesnym – kolory

Najlepiej wyglądają jasne i stonowane kolory. Zasady feng shui mówią, że taka kolorystyka jest uspokajająca, co jest niezwykle ważne dla naszej wewnętrznej równowagi oraz ma znaczny wpływ na zasypianie. Mocniejszy może być jedynie akcent, np. jedna ściana w ciemniejszym kolorze, przyklejony lub namalowany na ścianie za łóżkiem ciekawy element (drzewo, gwiazdy, motywy abstrakcyjne).

Dobrze prezentują się kontrasty. Wnętrza, które są czarno-biało wyglądają świeżo oraz nowocześnie.

kolor ścian w sypialni w stylu nowoczesnym

Sypialnia w stylu nowoczesnym – meble

Meble powinny mieć delikatną i prostą konstrukcję. Szukaj takich bez zbędnych zdobień, rzeźbień oraz ornamentów –  one zdecydowanie bardziej pasują do stylu rustykalnego. Zarówno dobrze sprawdzą się białe jak i w kolorze drewna. Nic tak nie podkreśli nowoczesności Twojej sypialni jak metal, szkło i ciemne drewno. Dopasuj dodatki z takich materiałów.

nowoczesne dodatki

Aby podkreślić industrialną surowość wnętrza zdecyduj się ciemną podłogę, wykonaną z dużych drewnianych desek. Dodasz przytulności we wnętrzu jeśli przy łóżku położysz mały, jasny i puszysty dywanik. Na pewno rano będzie przyjemnie Ci się wstawało na niego bosymi stopami.

Sypialnia w stylu nowoczesnym – designerskie akcenty

Zdecydowanie najważniejszym meblem w sypialni jest łóżko, dlatego śmiało nawet w małym pomieszczeniu możesz wstawić model o szerokości 160 cm. Jeśli marzysz o najlepszym komforcie spania wybierz łóżko kontynentalne. Zapewni Ci ono niewyobrażalną wygodę oraz doskonale ozdobi Twoją sypialnię. Zbudowane jest z aż trzech materacy, które pracują na jakość Twojego snu. Dzięki czemu każdego ranka budzisz się jak nowo narodzony, co jest szczególnie ważne w takim jak teraz chłodnym i nie sprzyjającym wczesnemu wstawaniu jesiennym okresie.

łóżko kontynentalne Hilding Original

Aby łóżko w pełni oddało nowoczesny charakter Twojej sypialni, dobierz do niego odpowiednie wezgłowie. Nie tylko będzie stanowiło designerską ozdobę, ale również ułatwi Ci czytanie oraz oglądani telewizji w łóżku.

Możesz również zdecydować się na gotowy produkt z wbudowanym wezgłowiem, które dodatkowo posiada praktyczną półeczkę.

łóżko w stylu nowoczesnym

 

Sypialnia – styl nowoczesny – oświetlenie

Bardzo ważną rolę odgrywa odpowiednio dobrane oświetlenie. W sypialni powinno znajdować się wiele punktowych światełek takich jak lampki nocne ustawione na stolikach nocnych lub przyczepione tuż nad łóżkiem. Klimatu dodadzą zapachowe świece.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń