> > > Naturalne dodatki do materacy – w kontakcie z naturą

„Eko” i „Bio” to od kilku lat bardzo gorący temat. Zdążyliśmy już się zachłysnąć nowoczesnymi technologiami, chemicznymi dodatkami do jedzenia, żywnością GMO i zaczęliśmy cenić to, co naturalne i zdrowe. Dlatego Hilding wykorzystuje naturalne dodatki do materacy.

Materac to najlepszy przyjaciel. Nasze łóżko to bezpieczne miejsce, które czeka aż wrócimy do niego na zasłużony odpoczynek. Rano zdaje się mieć magnetyczne przyciąganie, a w czasie choroby pomaga zregenerować siły. To także miejsce, gdzie spędzamy wolny czas, wypoczywamy oglądając filmy, czytając leniwie książki, gazety i przeglądając albumy ze zdjęciami.

naturalne dodatki do materacy

Bardzo ważne jest abyśmy dobrali materac do naszych potrzeb. Dla tradycjonalistów doskonale sprawdzi się doskonałej jakości materac sprężynowy typu multipocket. Dla wielbicieli nowinek technologicznych oraz nowatorskich rozwiązań materac wysokoelastyczny lub materac termoelastyczny. Materac musi mieć odpowiednią twardość i właściwości. Hilding proponuje między innymi antyalergiczne materace lateksowe, prozdrowotne materace piankowe  oraz materace przygotowane z myślą o najmłodszych. W ofercie znajdziecie materace dziecięce oraz materace młodzieżowe.

Naturalne dodatki do materacy

Szwedzki producent materacy Hilding dodatkowo wzbogaca poszczególne modele materacy naturalnymi produktami, wykazującymi między innymi właściwości prozdrowotne lub antyalergiczne.

Naturalne dodatki do materacy

Wkład materaca może być wzbogacony o  naturalne włókna kokosowe i włókna agawy. Dostarczają one większej twardości. Twarde materace są szczególnie polecane dla osób o większej masie ciała lub ze względów medycznych.

Do każdego materaca zostały stworzone dedykowane pokrowce. Chronią go przed zabrudzeniami, ale także posiadają dodatkowe zalety!

naturalne dodatki do materacy

Pokrowiec Velvet posiada mikrokapsułki wypełnione naturalnymi probiotykami. Stopniowo pękają i uwalniają probiotyki pokonujące alergeny, wywołujące alergię na kurz.

Pokrowiec Tencel wykazuje antyalergiczne właściwości dzięki zastosowaniu innowacyjnych włókien wiskozowych. Doskonale reguluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby.

Pokrowiec Medicott Velur pięknie pachnie łagodną i eteryczną lawendą. Hamuje tworzenie i gromadzenie się szkodliwych dla zdrowia pleśni. Likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska i naszej delikatnej skóry.

Pokrowiec Motive podobnie jak pokrowiec Velvet, posiada dobrodziejstwa natury skonsolidowane w mikrokapsułkach gwarantujących zdrowy i komfortowy sen.

naturalne dodatki do materacy

Zapraszamy do kontaktu, chętnie podpowiemy jak dobrać materac do Waszych potrzeb i opowiemy więcej o zastosowaniu naturalnych dodatków do materacy.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń