Materace młodzieżowe

Sklep MasterKing oferuje specjalną linię materacy Hilding przeznaczoną dla młodzieży. Podobnie jak materace dla dorosłych stworzone są najlepszych surowców oraz sprawdzonych konstrukcji.
W trosce o zdrowy kręgosłup nastolatków oferujemy materace piankowe z kolekcji Family Young oraz Original Young. Materace mają 7 stref twardości, profilowaną piankę Flexifoam, która zapewnia delikatny masaż, a także doskonałą wentylację co idealnie wpływa na higienę snu.
Materac Family Young Base znajduje się w kolorowym – żółto zielonym pokrowcu i objęty jest 5-letnią gwarancją. Profilowana pianka Flexifoam posiada specjalne wytłoczenia, które układają się w napis TEENAGE i zapewniają 7 stref twardości oraz odpowiednią wentylację wkładu.
Materac piankowy Young Flexi Original posiada dwustronną konstrukcję - stworzony jest z dwóch elastycznych, profilowanych pianek Flexifoam o różnych twardościach – niebieska, bardziej miękka oraz twardsza kremowa. Dodatkowo materac piankowy Young Flexi Original posiada pokrowiec Teenage. Jest to wysokiej jakości, solidny, trwały materiał o podwyższonej odporności na ścieranie ze specjalną grafiką, która spodoba się nastolatkowi. Materace są dostępne w rozmiarach 80x200, 90x200 oraz 120x200. Nasze produkty zapewnią nastolatkom zdrowy, komfortowy sen i dużo energii na wszystkie jego najważniejsze dni.
Pokazuje 1 - 10 z 10 produktów
Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.