Materace Multipocket

Jeśli lubisz proste oraz komfortowe rozwiązania materace sprężynowe typu multipocket wydają się być idealne dla Ciebie.
W naszej bogatej ofercie znajdziesz wiele perfekcyjnych modeli o kilku stopniach twardości: miękki, średni, twardy, bardzo twardy. Dzięki najlepszej elastyczności punktowej, którą zapewnia „praca” pojedynczych, niezależnych sprężynek będziesz budzić się każdego ranka wypoczęty. Każda spiralka ubrana jest w oddzielny woreczek z fizeliny, dzięki czemu nie ocierają się o siebie, wyglądają estetycznie, nie zużywają się i służą Ci przez wiele lat.
Sprężyny multipocket mają więcej spiralek (zwojów) przypadających na każdy metr kwadratowy materaca niż materace typu pocket. Oznacza to, że śpisz lepiej dzięki odpowiedniemu podparciu kręgosłupa. Sprężyny uginają się w miejscu, gdzie Twoje ciało jest najcięższe, czyli w strefie głowy, ramion, kręgosłupa oraz bioder. Materac dopasowuje się Twojej budowy ciała, a Ty wstajesz codziennie wypoczęty i gotowy na wrażenia każdego nowego dnia. Kolejnym atutem materacy multipocket są ich wzmocnione boczki. Siadając na boku łóżka, wgniatasz jego brzeg, co deformuje sprężyny. Po kilku miesiącach takich czynności materac może się zużyć. Dlatego nasze materace mają wzmocnione brzegi odpowiednimi piankami.
Dodatkowo do każdego materaca zostały stworzone pokrowce ochronne. Nie musisz się już martwić, że poplamisz materac poranną kawą, lub Twoje dziecko zabrudzi go czekoladą, dzięki zabezpieczeniu jakim jest pokrowiec, materac zawsze będzie czysty. Możesz go w każdej chwili możesz zdjąć i wyprać. W naszej ofercie znajdują się materace typu multipocket z kolekcji Family (5 lat gwarancji), Original (10 lat gwarancji) oraz najwyższej klasy materace Select (15 lat gwarancji).
Pokazuje 1 - 14 z 14 produktów

Filtruj:

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.