> > > TOP 6 zalet Hildinga – postaw na komfortowy sen

TOP 6 zalet Hildinga

Zdrowy wypoczynek i efektywny sen

Wierzymy, że na na zdrowy sen wpływa kilka czynników. Najważniejszym elementem jest wygodny i dopasowany do potrzeb materac. Bogata oferta materacy Hildinga zapewnia szeroki wybór modeli skrojonych na miarę potrzeb wszystkich klientów.

Doświadczenie i wiedza

Marka Hilding może pochwalić się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Historia zaczęła się 70 lat temu w Bjärnum w Szwecji, kiedy to założyciel koncernu Hilding Andersson rozpoczął produkcję łóżek. Od 1939 roku Hilding Anders tworzy łóżka i materace, a dzięki innowacyjności i ciągłemu dążeniu do rozwoju firmy, już w 1940 roku przedsiębiorstwo uzyskało renomę za produkty najwyższej jakości. Firma produkuje doskonałe produkty nieprzerwanie aż do dziś.

top 5 zalet Hildinga

Historia Hilding Anders Polska rozpoczęła się w 2000 roku. Koncern Hidling Anders podjął wówczas decyzję o wybudowaniu fabryki w Polsce. Materace Hilding znajdują się w wielu polskich domach i od lat dostarczają najlepszego komfortu snu.

Jakość i innowacja

Łóżko jest ważną częścią naszego życia. Dla dobrego samopoczucia i komfortu użytkowania łóżka niezbędne są:ergonomia, mikroklimat, higiena, przemyślane wzornictwo, design oraz wytrzymałość.

Najwyższe wymagania

Hilding idzie z duchem czasu, pamiętając, że jego rolą jest dostarczanie materaca, na którym wyśpi się każdy, nawet najbardziej wymagający klient. Firma bezustannie pracuje nad tworzeniem nowoczesnych rozwiązań zgodnych z aktualnymi trendami, ale nie rezygnuje też z produktów sprawdzonych, docenionych i dedykowanych tradycjonalistom.

top 5 zalet Hilding

Komfort i wygoda

„Zapewniamy światu dobry sen” tak brzmi motto Hildinga. Misja odzwierciedla pasję, z jaką Hilding traktuje swoje produkty i jak dba o klientów. Dzięki nieustającemu rozwojowi firmy z dobrodziejstw zdrowego snu korzysta coraz więcej ludzi.

zalety hildinga

Zdrowie

Na sen przeznaczamy jedną trzecią życia. Dlatego warto spać na materacach najwyżej jakości, które dbają o zdrowie kręgosłupa oraz komfort leżenia. Materace Hilding tworzone są z doskonałych komponentów takich jak pianka Visco, pianka termoelastyczna, lateks czy sprężyny kieszeniowe.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń