> > > TOP 6 zalet Hildinga – postaw na komfortowy sen

TOP 6 zalet Hildinga

Zdrowy wypoczynek i efektywny sen

Wierzymy, że na na zdrowy sen wpływa kilka czynników. Najważniejszym elementem jest wygodny i dopasowany do potrzeb materac. Bogata oferta materacy Hildinga zapewnia szeroki wybór modeli skrojonych na miarę potrzeb wszystkich klientów.

Doświadczenie i wiedza

Marka Hilding może pochwalić się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Historia zaczęła się 70 lat temu w Bjärnum w Szwecji, kiedy to założyciel koncernu Hilding Andersson rozpoczął produkcję łóżek. Od 1939 roku Hilding Anders tworzy łóżka i materace, a dzięki innowacyjności i ciągłemu dążeniu do rozwoju firmy, już w 1940 roku przedsiębiorstwo uzyskało renomę za produkty najwyższej jakości. Firma produkuje doskonałe produkty nieprzerwanie aż do dziś.

top 5 zalet Hildinga

Historia Hilding Anders Polska rozpoczęła się w 2000 roku. Koncern Hidling Anders podjął wówczas decyzję o wybudowaniu fabryki w Polsce. Materace Hilding znajdują się w wielu polskich domach i od lat dostarczają najlepszego komfortu snu.

Jakość i innowacja

Łóżko jest ważną częścią naszego życia. Dla dobrego samopoczucia i komfortu użytkowania łóżka niezbędne są:ergonomia, mikroklimat, higiena, przemyślane wzornictwo, design oraz wytrzymałość.

Najwyższe wymagania

Hilding idzie z duchem czasu, pamiętając, że jego rolą jest dostarczanie materaca, na którym wyśpi się każdy, nawet najbardziej wymagający klient. Firma bezustannie pracuje nad tworzeniem nowoczesnych rozwiązań zgodnych z aktualnymi trendami, ale nie rezygnuje też z produktów sprawdzonych, docenionych i dedykowanych tradycjonalistom.

top 5 zalet Hilding

Komfort i wygoda

„Zapewniamy światu dobry sen” tak brzmi motto Hildinga. Misja odzwierciedla pasję, z jaką Hilding traktuje swoje produkty i jak dba o klientów. Dzięki nieustającemu rozwojowi firmy z dobrodziejstw zdrowego snu korzysta coraz więcej ludzi.

zalety hildinga

Zdrowie

Na sen przeznaczamy jedną trzecią życia. Dlatego warto spać na materacach najwyżej jakości, które dbają o zdrowie kręgosłupa oraz komfort leżenia. Materace Hilding tworzone są z doskonałych komponentów takich jak pianka Visco, pianka termoelastyczna, lateks czy sprężyny kieszeniowe.

Pin It on Pinterest

Share This

Ciekawe? Udostępnij!

Udostępnij tą stronę na swoim profilu