> > > Powiedz w jakiej pozycji śpisz, a dowiesz się kim jesteś

Jesteś fanem spania na boku? A może najlepiej zasypia Ci się na brzuchu lub plecach? Czy wiedziałeś o tym, że pozycja w jakiej zasypiamy może zdradzić sekrety naszego charakteru?

Powiedz w jakiej pozycji śpisz, a powiemy Ci kim jesteś :)

pozycje w których śpimy

Pozycja embrionalna

Statystycznie co druga osoba śpi właśnie w tej zamkniętej pozycji na boku, ze zgiętymi nogami. Może ona świadczyć o Twojej wrażliwości, pewnej skrytości oraz poszanowaniu prywatności. To także oznaka nieufności względem otoczenia oraz nowo poznanych osób – na Twoje zaufanie trzeba sobie zasłużyć. Ponadto łatwo Cię zranić, dlatego do wielu spraw podchodzisz z dystansem.

pozycja embironalna

Na boku

Według naukowców osoby, które śpią na boku z wyprostowanymi nogami i rękoma uważane są za towarzyskie oraz wesołe. Lubią być w centrum zainteresowania i otoczone wianuszkiem znajomych. Chętnie pomagają innym i aktywnie spędzają czas. Ten sposób spania świadczy to o Twoim aktywnym trybie życia, twardym stąpaniu po ziemi, a także łatwości w podejmowaniu decyzji. Jesteś pewien siebie i bez problemu radzisz sobie w życiu.

spanie na boku

Na plecach – pozycja żołnierza

Jest to pozycja, w której śpimy najrzadziej i może świadczyć o wygórowanych wymaganiach stawianych zarówno przed sobą jak i przed swoim otoczeniem oraz życiem. Osoby śpiące w tej pozycji są spokojne, nieśmiałe i zdystansowane. Wolą spędzić miły i spokojny wieczór w domu z gronem najbliższych przyjaciół lub na kanapie z dobrą książką niż na dzikiej imprezie.

spanie na plecach

Na brzuchu

Jeśli lubisz spać na brzuchu z rękami pod poduszką prawdopodobnie jesteś uznawany za osobę towarzyską, imprezową oraz otwartą. Lubisz spontaniczność oraz odrobinę szaleństwa w życiu. Psycholodzy uważają, że takie osoby są również nerwowe i źle znoszą krytykę na swój temat.

pozycja spania na brzuchu

Rozgwiazda

Jeśli śpisz na plecach lub brzuchu z rozłożonymi rękami i nogami może to świadczyć o Twojej otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów. Jesteś dobrym przyjacielem i potrafisz słuchać, jednak nie lubisz być w centrum zainteresowania.

pozycja rozgwiazdy

Pamiętaj o tym, aby uzależnić wybór materaca od tego w jakiej pozycji lubisz spać. Osoby które śpią na brzuchu lub boku powinny wybrać bardziej miękki, natomiast śpiące na plecach twardszy.

buldog francuski

 

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń