> > > Męska sypialnia – wnętrze pełne testosteronu

Jak urządzić sypialnię przepełnioną testosteronem? Cechą męskich wnętrz jest przede wszystkim funkcjonalność, minimalizm, komfort, wygoda oraz prostota.

Męska sypialnia

Typowo męskie wnętrze jest urządzone w ciemnych, eleganckich i zdecydowanych kolorach, dominują w nim najczęściej szarości, czerń, grafit, brąz, butelkowa zieleń, ale także biel i kolor wina. Mężczyźni cenią sobie designerskie wnętrza. Do najnowszych trendów w aranżacji męskich wnętrz należą surowy i minimalistyczny styl skandynawski oraz inspiracje stylem loftowym. Oba style charakteryzują się prostotą, brakiem zbędnych dekoracji oraz mebli, ponadczasowością i elegancją.

Mężczyźni są gadżeciarzami, lubią nowoczesne i designerskie rozwiązania, jednak nie kupują dekoracji, które nie mają praktycznego zastosowania.

męska sypialnia

W męskiej sypialni najczęściej zaobserwujemy nieosłonięte okno lub z założoną prostą roletą lub żaluzją – bek ekstrawagancji. Na ścianach przeważnie znajdują się duże grafiki lub plakaty. Mężczyźni najchętniej wybierają proste meble: drewniane, metalowe i szklane. Te tapicerowane wykonane są z naturalnych i szlachetnych materiałów takich jak skóra, len i bawełna. Symbolizują męskość oraz siłę. Oświetlenie to raczej klasyczne rozwiązania, mocne światło górne i lampki nocne.

Męska sypialnia – łóżko

męska sypialnia

Męskie łóżko najczęściej jest duże, o szerokości co najmniej 160 cm. Doskonale sprawdza się metalowa lub klasyczna drewniana rama. Jak już wcześniej wspomnieliśmy mężczyźni są wyjątkowo praktyczni, dlatego ogromną uwagę zwracają na komfort i wygodę, której dostarcza materac. Jako gadżeciarze często decydują się na najnowocześniejsze modele materacy piankowych np. te wykonane z pianki wysokoelastycznej memory, która dopasowuje się do ciała pod wpływem jego ciepła, dając przyjemne poczucie otulania. Wysokim zainteresowaniem cieszą się również ultra wygodne materace multipocket. Zbudowane są z wielu pojedynczych sprężyn, z których każda osobno pracuje nad komfortem snu. Dobre modele materacy dostarczają kilku stref twardości, dzięki czemu pozwalają mięśniom się zregenerować, a nam porządnie wyspać i wypocząć. Dla mężczyzn, ze względu na ich wyższą wagę w porównaniu do kobiet, szczególnie polecamy materace twarde. Najtwardsze modele to te z wbudowaną płytą z kokosa.

 

 

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń