> > > > Materace piankowe – materac termoelastyczny Hilding Rumba

Materac termoelastyczny Hilding Rumba

Materace termoelastyczne są uznawane za najwygodniejsze modele materacy. Reagują na temperaturę naszego ciała, pod jej wpływem stają się miękkie oraz idealnie dopasowują do jego krzywizn.

Model materaca Hilding Rumba jest zbudowany z dwóch rodzajów pianek:

  • z innowacyjnej pianki wysokoelastycznej Velvet Touch, która charakteryzuje się sprężystością, miękkością  w dotyku oraz idealną twardością.
  • oraz termoelastycznej Pianki Visco reagującej na temperaturę naszego ciała

materac termoelastyczny Hilding Rumba

Pianki, z których materac jest zbudowany, zostały w taki sposób przycięte i wyprofilowane, aby umożliwiały doskonałą wentylację wkładu. Dzięki temu we wnętrzu materaca, nie gromadzi się kurz, roztocza, pleśń ani grzyby. Czyni go to doskonałym modelem materaca dla alergików.

materac termoelastyczny Rumba

Wiemy, że każdy ma swoją ulubioną pozycję spania. W artykule: Powiedz w jakiej pozycji śpisz, a dowiesz się kim jesteś, przeczytasz o tym, jak najczęściej śpimy oraz jaka pozycja jest najzdrowsza dla pleców. Jedni z nas najbardziej lubią spać na brzuchu, inni na plecach lub boku. Fakt, w jakim ułożeniu ciała najczęściej lubimy spać, powinniśmy wziąć pod uwagę przy wyborze materaca i dobrać odpowiedni model. Wyjątkiem są modele termoelastyczne, ponieważ to one dopasowują się do naszego ciała, a nie odwrotnie.

materac termoelastyczny Hilding Rumba

Do materaca termoelastycznego Hilding Rumba możesz wybrać jeden z dwóch pokrowców:

Pokrowiec Elips – jest jedwabisty, elastyczny i mięciutki w dotyku. Wykonany z doskonałej jakości tkaniny Elips. Jest bardzo wytrzymały i może nam służyć przez wiele lat. Dla materaca stanowi dodatkową ochronę przed zabrudzeniem i zawilgoceniem. Można go prać w temp. 60°C.

Pokrowiec Medicott Velur – z jednej strony jest wykończony pianką termoelastyczną Visco z łagodnym aromatem lawendy, a z drugiej welurowym wykończeniem. Ma właściwości hamujące tworzenie się niebezpiecznych pleśni oraz roztoczy. Możemy prać go w temperaturze do 30°C.

twardość materaca

Na wkład materaca obowiązuje aż 15 letnia gwarancja. Hilding to gwarancja najwyższej jakości materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań. Decydując się na ten model, możecie być spokojni o Wasz zdrowy, komfortowy oraz bardzo przyjemny sen.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie Wam doradzimy i opowiemy więcej o materacach termoelastycznych.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń