> > > > Materace piankowe – materac Hilding Zumba

Wiosna to czas zmian. Przechodzimy na rozmaite diety, rozpoczynamy naukę nowego języka, zapisujemy się do szkoły tańca lub zmieniamy wystrój mieszkania. Jeśli Ty również czujesz, że potrzebujesz zmienić coś znaczącego, zainwestować w nową jakość oraz wypróbować coś innego, polecamy aby zacząć od najważniejszego – materaca.

Nowy materac zmieni komfort naszego snu oraz sprawi, że z większą energią wkroczymy w nowy sezon. Hilding przygotował kolejną kolekcję materacy, których jakość, technologia wykonania, funkcjonalność, wygoda oraz design zaskoczą niejednego!

Materace piankowe – materac Hilding Zumba

Materace piankowe - materac Hilding Zumba

Zwolenników materacy piankowych na pewno zainteresuje model materaca wysokoelastycznego Zumba. Jest zbudowany z supernowoczesnego i sprężystego, syntetycznego włókna, które gwarantuje doskonałe podparcie ciała w czasie snu. Jego porowata struktura sprawia, że powietrze swobodnie przepływa przez materac, zapewniając mu bardzo dobrą wentylację. Dzięki nieustającemu napowietrzaniu materaca, nie gromadzą się w nim bakterie oraz wilgoć powodująca pleśń – stanowi to ważny atut dla alergików.

Materac wysokoelastyczny – komfort spania

Pianka wysokoelastyczna tworzy siedem różnych stref twardości. Nasze ciało ma różne krzywizny, a jego poszczególne partie wymagają innego podparcia. Taka budowa umożliwia najlepszy komfort spania oraz regenerację mięśni i stawów. Wstajemy zrelaksowani, wypoczęci i pełni energii do życia.

materac wysokoelastyczny'

Materac jest wysoki, wpływa to na jego elastyczność, sprężystość oraz wygodę użytkowania. Gwarantuje fantastyczny komfort snu, niezależnie od tego w jakiej pozycji lubisz spać najbardziej.

Materac Hilding Zumba wyposażony jest w delikatny i miękki pokrowiec, który chroni go przed zabrudzeniami i kurzem. Do modelu dedykowane są aż dwa pokrowce:

Pokrowiec Motive – wykonany z innowacyjnej dzianiny w której zawarte są mikrokapsułki z olejkiem arganowym, który gwarantuje dodatkowe poczucie miękkości i delikatności pokrowca.
Pokrowiec Diamond – wykonany z tkaniny zapewniającej świetną przepuszczalność powietrza, która jeszcze bardziej minimalizuje rozrost roztoczy i bakterii. Jego kolejną zaletą jest odporność na ścieranie oraz odprowadzanie wilgoci.
Materace piankowe - materac Hilding Zumba
Materac wysokoelastyczny Zumba sprosta wymaganiom wyjątkowych wrażliwców. Cechuje się dużą sprężystością oraz przewiewnością. Jest precyzyjnie wykonany, z dbałością o najmniejszy detal, a także wyróżnia się ładnym wyglądem.
Zapraszamy do kontaktu – chętnie opowiemy Ci więcej o materacach, a także pomożemy wybrać model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

 

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń