> > > Materace piankowe Hilding Family

Właśnie kupiłeś swoje pierwsze mieszkanie lub wynajmujesz cztery kąty i przytłoczyły Cię liczne koszty związane z remontem oraz urządzaniem? Potrzebujesz wygodnego, porządnego, ale zarazem niedrogiego materaca? Polecamy najlepszy na rynku model materaca na start – HILDING Family New Flexi. Wyśpisz się na nim komfortowo, a jego zakup nie obciąży Twojego portfela.

Hilding

Materace piankowe Hilding Family

W ofercie szwedzkiego producenta materacy oraz łóżek HILDING znajdują się miedzy innymi modele materacy piankowych. Gwarantują doskonałe podparcie dla kręgosłupa oraz wspaniały komfort spania.

Materac piankowy Family New Flexi

materac piankowy

Family New Flexi to materac piankowy dwustronny – posiada 7 stref twardości dopasowujących się do anatomicznej budowy ciała. Został wykonany z trzech warstw profilowanej pianki Flexifoam. Materac można obrócić o 180 stopni i dzięki temu dostosować jego twardość do swoich potrzeb. Różowa warstwa pianki jest bardziej miękka, natomiast strona biała bardziej twarda. Profilowanie pianki ułatwia wentylację wkładu przez co w materacu nie utrzymuje się wilgoć, która sprzyja rozwojowi grzybów i bakterii. Materac znajduje się w białym pokrowcu Delong/Medicott, który przedłuża jego żywotność. Pokrowiec jest zdejmowalny, łatwo się pierze, a także szybko suszy – jest bardzo wygodny w użyciu.

Materac HILDING Family Top

materac nawierzchniowy

W kolekcji materacy piankowych HILDING Family znajduje się również materac nawierzchniowy.

Materac nawierzchniowy jest doskonałym uzupełnieniem dla materaca właściwego. Stanowi dodatkową warstwę komfortu, dodaje miękkości i komfortu snu. Jego kolejną zaletą jest ochrona materaca głównego przed zniszczeniem i zabrudzeniem.

Materac nawierzchniowy Hilding Family Top to model jednostronny, o 5 strefach twardości i 5 cm wysokości. Posiada biały, antyalergiczny pokrowiec Hypo Relaxtic. Tkanina, z której jest wykonany została nasączona żelem aloesowym o właściwościach nawilżających oraz pielęgnacyjnych.

Modele materacy piankowych z kolekcji Hilding Family wyróżniają się specjalnie profilowaną zewnętrzną warstwą pianki w taki sposób aby dawała efekt masażu. Cechują się również doskonałą ceną oraz świetną jakością.
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu – chętnie na nie odpowiemy, doradzimy i pomożemy!

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń