Materace nawierzchniowe

W naszym sklepie internetowym MasterKing oferujemy wiele materacy nawierzchniowych będących dodatkiem do materacy właściwych. W kolekcji znajdują się modele: Family Top, Select Top oraz Select Plus Top w kilku rozmiarach: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 oraz 200x200cm.
Wypełnienie materaca Family Top stworzone jest z przewiewnej, profilowanej pianki Flexifoam. Dedykowany pokrowiec, uszyty z tkaniny Hypo Relaxtic jest zdejmowalny oraz pralny w temperaturze 60 stopni. Dodatkowo nasączony jest żelem aloesowym, którego nawilżające oraz pielęgnacyjne właściwości mają korzystny wpływ na Twoją skórę.
Materac nawierzchniowy Select Top jest wypełniony pianką termoelastyczną Visco oraz usztywniony centymetrem pianki Flexifoam. Znajdujący się w komplecie bawełniany pokrowiec Sensity zawiera naturalne bakterie probiotyczne. Ma to zbawienny wpływ na higienę Twojego snu – neutralizuje zapachy, alergeny, szkodliwe bakterie oraz roztocza znajdujące się w materacu oraz łóżku.
Kolejną naszą propozycją wśród materacy nawierzchniowych jest materac Select Plus Top z wypełnieniem bardzo miękkiej, delikatnej i przypominającej w dotyku lateks, pianki Softex. Do materaca dołączony jest również antybakteryjny pokrowiec Sensity. Głównym zadaniem materacy nawierzchniowych jest dostarczenie Tobie wygody oraz higienicznego snu. Sprawią, że nawet najwygodniejszy materac stanie się jeszcze wygodniejszym. W konsekwencji wyśpisz się jak król.
Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.