> > Łóżka i materace Hilding

Zdarzyło Wam się kiedyś wstać „lewą nogą”, niewyspanym, albo z uczuciem dyskomfortu, bólem pleców i karku? Jedną z przyczyn może być źle dobrany lub kiepskiej jakości materac. Łóżka i materace Hilding to esencja komfortu i wygody. W naszym sklepie posiadamy bogatą ofertę asortymentu tej szwedzkiej, profesjonalnej i cenionej marki. Wierzymy, że sen stanowi fundament naszego zdrowia!

Historia marki Hilding sięga lat 40 ubiegłego stulecia, gdzie w małym szwedzkim miasteczku Hilding Anderson rozpoczął pracę nad produkcją łóżek. Dziś łóżka i materace Hilding dostępne są w całej Europie i części Azji. Producent słynie z dbałości o detal, nowoczesnych technologii, doskonałej jakości materiałów oraz surowców.

łóżka i materace Hilding

Hilding do produkcji swojej najnowszej kolekcji wykorzystał oddychające materiały i elastyczne surowce o zróżnicowanym stopniu twardości. Wszystkie modele materacy oraz łóżek zostały poddane badaniom laboratoryjnym, aby zapewniały najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Nie bez znaczenia jest także funkcjonalność oraz przyjemne użytkowanie, dlatego Hilding zastosował również w materacach wygodne uchwyty, aby  ułatwić przewracanie materaca na drugą stronę.

W kolekcji Hilding, znajdującej się w ABC Sypialni oferujemy łóżka kontynentalne i łóżka tapicerowane, a także wiele modeli materacy kieszeniowych typu pocket i multipocket, piankowych wysokoelastycznych, termoelastycznych,  lateksowych. Hilding nie zapomina o najmłodszych, z myślą o których powstały specjalnie dedykowane materace dla dzieci i młodzieży.

łóżka i materace Hilding

Wiemy, że wygoda i komfort są niesamowicie ważne, jednak nie można zapominać o wyglądzie. Łóżka Hilding wyróżniają się ponadczasowym i klasycznym designem. Łóżko stanowi centrum każdej sypialni. Dlatego musimy dopasować je do charakteru wnętrza. Hilding oferuje wiele wzorów i kolorów – wierzymy, że znajdziecie takie, które idealnie odwzoruje Waszą osobowość i styl!

łóżka i materace Hilding

Naszą misją jest dawanie dobrego snu. Dzięki łóżkom i materacom najwyższej jakości możecie zadbać o fundament swojego zdrowia – sen. W wyspanym ciele istnieje zdrowy duch! Odpowiednia regeneracja wspomaga prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu, metabolizm oraz procesy neurologiczne mózgu.

 

 

 

 

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń