Materace kieszeniowe

W naszym sklepie internetowym znajdziesz modele materacy sprężynowych firmy Hilding. Wyróżniają się one najlepszą elastycznością punktową uzyskaną, dzięki zastosowaniu nowoczesnych, pojedynczych sprężyn. Aby kręgosłup zachował swój anatomiczny kształt i nie uległ wykrzywieniu w czasie snu, powinieneś spać na materacu sprężynowym dopasowanym do Twojej sylwetki. Z pośród trzech naszych kolekcji: Family, Original oraz Select, na pewno wybierzesz idealny materac dla siebie.
Najważniejszymi cechami wspólnymi dla wszystkich materacy sprężynowych są: nowoczesne sprężyny typu pocket i multipocket, siedem stref twardości, wzmocnienie boczków pianką, osłonięcie sprężyn piankami, zdejmowalne, pralne pokrowce, wysoka elastyczność punktowe, wyprodukowane w Polsce.
Wszystkie materace są dwustronne, co zapobiega wgniataniu się materaca oraz zapewnia higieniczność snu. Każdy materac posiada praktyczny pokrowiec oraz długą gwarancję od 5 aż do 15 lat.
Kolekcja materacy sprężynowych Original wyróżnia się największą ofertą materacy, w której znajdziesz materace ze sprężyn pocketowych obłożonych moletowaną pianką, jak również materace, których sprężyny obłożone są lateksową płytą kokosu i pianką Flexifoam, czy z wkładem z sprężyny multipocket z profilowanymi piankami oraz posiadają gwarancję aż na 10 lat.
Kolekcja Select została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Materace sprężynowe Select wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz dopieszczone w każdym detalu. W kolekcji znajdziesz materace: Labirynth, Individuality Multi, Select Fine, Select Multi oraz Select Air.
Pokazuje 1 - 24 z 42 produktów

Filtruj:

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.