> > > Wieczór idealny z Hilding – jak się zrelaksować

Plan na wieczór idealny

Jesienny wieczór może być wyjątkowo miły, wystarczy tylko przygotować odpowiedni nastrój! Dlaczego by nie położyć się dzisiaj wcześniej do łóżka? Badania potwierdzają, że kiedy jesteśmy zrelaksowani, mamy większą odporność, rzadziej chorujemy i jesteśmy szczęśliwsi.

Wieczór idealny z Hilding – jak się zrelaksować

Aby ułatwić sobie zasypianie, wieczorem warto się wyciszyć. Podobnie jest z pędzącym samochodem, który nie jest w stanie wyhamować w 5 sekund. Aby całkowicie się zatrzymać, potrzebuje co najmniej kilkunastu sekund. Tak samo my, potrzebujemy trochę czasu na wyciszenie się, aby zrelaksować się i ułatwić sobie zasypianie. Po całym dniu pełnym wrażeń, wykonywania różnego rodzaju zajęć i byciu w pędzie, postarajmy się wrzucić wolniejszy bieg. Znajdźmy czas dla siebie. Po przyjściu do domu, zróbmy sobie rozgrzewającą herbatę z miodem i imbirem, a także weźmy aromatyczną kąpiel.

pomysł na wieczór

Odpoczynek jest niezbędny dla ciała i duszy. Włączmy uspokajającą muzykę, zapalmy świece i kadzidełka. Od czasu do czasu warto jest położyć się wcześniej spać, albo po prostu spędzić wieczór w sypialni! Nic tak nie relaksuje jak odpoczynek w wygodnym, miękkim łóżku, w świeżej i pachnącej pościeli.

Aby komfortowo czytać w łóżku, warto mieć wezgłowie. Dzięki niemu można wygodnie się oprzeć i w ten sposób spędzać wiele jesiennych  wieczorów. Wezgłowie sprawi, że nadrobimy wszystkie książkowe zaległości!

poradnik jak się zrelaksować

Czasami chcemy po prostu poleżeć. Jeśli dni spędzamy aktywnie, dużo pracujemy i trenujemy sport, z utęsknieniem czekamy na moment wejścia do łóżka. Dlatego warto mieć wygodny materac, który pomaga się odprężyć. Za jedne z najbardziej wygodnych modeli materacy uchodzą termoelastyczne. Zbudowane są na bazie pianki, która dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego ciepła. Dostarcza przyjemnego poczucia otulania, jest niezwykle miękka i gwarantuje fantastyczny komfort leżenia.  Wierzymy, że dobry materac wspomaga nasze zdrowie. Zapobiega powstawaniu skrzywienia kręgosłupa i pozwala odpocząć mięśniom, stawom i kręgosłupowi.

 

 

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń