> > > Ubierz swój materac! Jak dopasować ochraniacz do materaca?

Zbliża się koniec jednego sezonu i początek następnego. Co wtedy robimy? Wymieniamy naszą garderobę, kupujemy nowe swetry, rękawiczki i szaliki. Sugerujemy, żeby pomyśleć także o nowym wdzianku dla naszego materaca!

Pokrowiec na materac ochroni przed zabrudzeniem oraz zakurzeniem. Pozwoli na dłużej zachować czystość oraz świeżość w naszym łóżku. Ochraniacz na materac jest niezwykle prosty w użyciu, łatwo się go zdejmuje, pierze i szybko suszy.

ochraniacz na materac

Ubierz swój materac! Jak dopasować pokrowiec do materaca?

W ofercie ABC Sypialni znajdują się ochraniacze bawełniane oraz wodoodporne w rozmiarach od  80×200 cm do 200×200 cm.

Ochraniacze bawełniane oraz wodoodporne są wykonane w 100 % z naturalnej i miłej w dotyku bawełny Molton. Szczególnie polecamy ich stosowanie dla osób, które w nocy pocą się lub śpią z małymi dziećmi. Z założonym ochraniaczem na materac możemy spokojnie oddawać się niedzielnym rytuałom jedzenia śniadania w łóżku bez obawy, że go zabrudzimy i zniszczymy.

ochraniacze na materac

Jeśli zainwestowałeś dużo pieniędzy w materac, tym bardziej zainwestuj w ochraniacz. Przedłuży on żywotność materaca, dzięki niemu będziesz mógł cieszyć się swoim łóżkiem znacznie dłużej.

ochraniacze na materac Hilding

Jak korzystać z ochraniacza na materac?

Możemy go prać w temperaturze 60 stopni i bardzo szybko wysuszyć. Ochraniacz zakładamy bezpośrednio na materac (ochraniacz ma wszyte mocowania w narożnikach), i na niego zakładamy prześcieradło.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to pisz lub dzwoń do nas. Chętnie Ci pomożemy :)

 

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń