> > > Łóżko tapicerowane Tulip jest pełne rodzinnej radości

Łóżko tapicerowane

Łóżko tapicerowane Tulip jest pełne rodzinnej radości i idealnie sprawdzi się w klasycznych oraz nowoczesnych i modernistycznych sypialniach. Dzięki wyjątkowemu designowi skupia na sobie uwagę i stanowi idealne centrum wnętrza.

tulip-140x200-lozko-tapicerowane (1)

Łóżko tapicerowane Tulip – zalety

Wzrok przyciąga ciekawe wezgłowie oraz panel przedni wykonany z dużych, puchatych kafli. Łóżko posiada prostą ramę, która wygląda doskonale zarówno w ciemnych oraz jasnych kolorach.

Tulip jest pięknym meblem, który pomieści całą Waszą rodzinę w trakcie oglądania filmów lub czytania książek. Dzięki oryginalnemu wyglądowi może być  idealną ozdobą Twojej sypialni. Wystarczy dodać kolor oraz fakturę obicia, aby spersonalizować łóżko i dopasować je do wnętrza.

łóżko tapicerowane Tulip

Łóżko tapicerowane jest dostępne w wymiarach: 113, 163, 183 oraz 203 x 223 cm. i przeznaczone do materacy 90, 140, 160 i 180 x 200 cm. Do pełnej konfiguracji należy dokupić nóżki w kolorze longe dąb lub longe wenge. Jeśli chcecie, aby łóżko pełniło również funkcję skrzyni na pościel polecamy dokupić stelaż podnoszony Family Lift  oraz dno pojemnika na pościel.

stelaż do łóżka

Śpiąc na wygodnym łóżku, wysypiasz się komfortowo i masz więcej energii do działania każdego dnia. Co oczywiście wpływa na Wasze zdrowie oraz samopoczucie :) Na odpowiednio dopasowanym materacu nasze mięśnie oraz ciało leży w poprawnej pozycji i jest właściwie podparte. Dzięki czemu rano jesteśmy wypoczęci ;)

łóżko tapicererowane

Dowiedz się więcej o łóżku tapicerowanym Tulip lub skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze swojej idealnej ostoi spokoju i odpoczynku. :)

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń