> > > Sypialniane inspiracje

Sypialniane inspiracje – aranżacja sypialni

Sypialnia jest pomieszczeniem, w którym spędzasz wiele czasu, relaksujesz się, odpoczywasz, dystansujesz i chowasz przed światem, a także celebrujesz największe radości.

Przedstawiamy kilka pomysłów na wystrój sypialni i jej ciekawą aranżację.

Sypialnia w stylu nowoczesnym

Szczególnie może przypaść do gustu osobom młodym, lubiącym prosty, nieskomplikowany i designerski wystrój. Taki efekt można uzyskać zarówno w małych i dużych przestrzeniach, korzystając z jasnych i ciemnych kolorów. To przede wszystkim proste kształty i formy, niewiele dodatków i zdobień. Sypialnia w stylu nowoczesnym, nie musi oznaczać minimalizmu, ale skupienie na innowacyjnych, wygodnych oraz praktycznych rozwiązaniach

Sypialnia w stylu nowoczesnym

sypialnia w stylu nowoczesnym

Ściana ozdobiona cegłą nadaje ciekawego, surowego i trochę barowego klimatu w sypialni. Oryginalne lampki nocne, które dodatkowo eksponują ścianę w połączeniu z ciemnymi meblami i narzutą na łóżku tworzą nowoczesny i bardzo przyjemny klimat.

Sypialnia w stroju romantycznym

Nie jest przeznaczona jedynie dla marzycielek oraz dziewczynek, ale także dla osób, które lubią delikatny wystrój, cenią wygodę, komfort i delikatne dodatki.

Łóżko Lily

Łóżko Lily, które pasuje do sypialni, w stylu romantycznym

Aby uzyskać romantyczny efekt, warto pomyśleć o odpowiednich dodatkach; miłym w dotyku nakryciu łóżka, wielu miękkich poduszkach, jasnych kolorach we wnętrzu oraz motywach kwiatowych, świecach i meblach w stylu retro lub rustykalnym. Sypialnia urządzona w takim stylu jest bardzo przytulna i nastrojowa.

sypialnia romantyczna

Dwa dominujące kolory, biel i szarość dają uczucie przytulności oraz świeżości. Wnętrze jest urządzone minimalistycznie, ale efektownie. Meble na delikatnych i wygiętych nóżkach dają wrażenie lekkości.

sypialnia w stylu romantycznym

Na cukierkowy wystrój wpływają monochromatyczne pastelowe, różowe kolory, jasna wykładzina, koronkowe i pikowane wezgłowie oraz motywy kwiatowe na poduszkach.

Sypialnia w stylu japońskim

To przede wszystkim minimalizm oraz ujednolicona paleta kolorystyczna lub bazująca na kolorach kontrastujących ze sobą, na przykład czarno-czerwona. W takiej sypialni dominują ekologiczne materiały takie jak drewno, len, bambus i bawełna. Wystrój ma oddawać charakter zen, wpływać na spokojny i niezakłócony sen. Łóżko jest drewniane i znajduje się nisko na podłodze. Dodatki, które pomogą oddać orientalny charakter wnętrza to na przykład prosta, symetryczna lampka oraz obrazy w japońskie wzory.

japońska sypialnia

sypialnia w stylu japońskim

Sypialnia w stylu nowojorskim

Aby sypialnia wyglądała jak z apartamentu znajdującego się na Upper East Side na Manhattanie w Nowym Jorku i emanowała elegancją i stylem, przede wszystkim trzeba postawić na stonowane kolory; pastele, beże i szarości. Równie ważne jest oświetlenie, dużo pięknych lamp dających punktowe światło oraz meble, których forma jest unikalna. Taka sypialnia nie jest ascetyczna, ale też nie zbyt bogata, najważniejsza jest w niej równowaga i odpowiednie zestawienie poszczególnych elementów. Aby uzyskać taki styl we wnętrzu najważniejsze jest wyczucie oraz umiar w dodatkach.

sypialnia w stylu nowojorskim

Sypialniane inspiracje - aranżacja sypialni

Na elegancki charakter sypialni wpływają kolory, a także doskonała jakość materiałów z których wykonane są meble oraz wykładzina.

Który wystrój najbardziej Wam się podoba? ;)

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń