> > > Sprawdź co kupują inni – najczęściej wybierane materace piankowe

Pomyśleliśmy, że może Was zainteresować – na jakie materace piankowe najczęściej decydują się inni konsumenci. Nie wiesz co kupić? Poznaj zalety najchętniej kupowanych materacy. Może sprawdzą się również w Twojej sypialni?

Materace piankowe Hilding

Stanowią bardzo popularną grupę produktów sypialnianych. Charakteryzują się nowoczesną technologią cięcia pianki i doskonałą wentylacją wkładu, która zapobiega gromadzeniu się kurzu, a także powstawaniu roztoczy oraz pleśni. Materace Hilding są wykonywane z doskonałej jakości sprężystej pianki Visco oraz Flexifoam.

Wśród najbardziej popularnych materacy piankowych znajduje się materac Original Visco

materac piankowy materac-original-visco

Jest to materac dwustronny (wersja lato i zima), co oznacza, że możemy przekładać jego położenie o 180 stopni i uzyskać lepszą wentylację wkładu. Materac posiada 5 stref twardości i idealnie dopasowuje się do krzywizn naszego ciała. Dzięki zastosowaniu z jednej strony termoaktywnej pianki Visco, a z drugiej twardszej Flexifoam, oferuje dwa rodzaje twardości: miękką i średnio miękką.

materac piankowy Hilding

Daje fantastyczny efekt masażu w czasie snu, posiada również wzmocnione boki i czarny pokrowiec z białą taśmą wentylacyjną 3D.

materac piankowy Hilding

Młodzieżowy materac Hilding Young Flexi

materac piankowy Hilding young flexi

Jest dedykowany młodzieży i wyróżnia się designerskim pokrowcem Teenage – z jednej strony materaca pokrowiec ma wzory w rockowej stylistyce, a z drugiej w stylistyce sportowej. Materac jest zestawieniem dwóch profilowanych pianek Flexifoam o różnych twardościach, niebieska jest bardziej miękka, natomiast kremowa twardsza. Gwarantuje wysoką jakość snu, 5 stref twardości, 10 letnią gwarancję oraz atrakcyjną cenę.

materac piankowy Hilding 

Materac piankowy Select Thermo

materac termoelastyczny Hidling

Select Thermo jest jednostronnym, ekskluzywnym materacem o właściwościach ortopedycznych. Został zbudowany z 7 strefowej termoelastycznej pianki Visco, która doskonale reaguje na ciepło naszego ciała. Pianka Visco wyróżnia się mniej jednolitą strukturą komórkową od typowej pianki, dzięki czemu uzyskuje lepsze efekty podtrzymywania ciała, komfortu, a także sprężystości oraz elastyczności. Materac możemy wybrać w jednym z dwóch dedykowanych pokrowców  Medicott Velur (dodatkowo pikowany pianką Visco) oraz Cashmere (jedwabisty w dotyku). Producent Hilding oferuje na materac Select Thermo aż 15 letnią gwarancję.

materac termoelastyczny Hilding

 

Materac piankowy Select Plus Vitamin

Materac wyróżnia się innowacyjnym wkładem i pokrowcem, który zawiera mikrokapsułki z witaminami A, C i E o delikatnym aromacie pomarańczy. Gwarantuje doskonałe, anatomiczne podparcie podczas snu, dzięki czemu zmniejsza nacisk na kręgosłup oraz mięśnie. Cechuje go bardzo dobra wentylacja wkładu i świetna elastyczność.

materac piankowy Select Plus Vitamin

Materac piankowy Select plus Vitamin jest jednym z najwyższych materacy dostępnych na rynku. Jego wkład jest wykonany z dwóch rodzajów pianki EvoPoreHRC o różnej twardości. Nowatorskie profilowanie imitujące sprężyny zapewniają elastyczność materaca. Ten materac jest doskonałym wyborem dla niezdecydowanych! Wyglądem i reakcją na nacisk naszego ciała przypomina materac sprężynowy, zachowując przy tym zalety wkładu piankowego – elastyczność punktową, miękkość i niską wagę.
materac piankowy Hilding
Który z powyższych materacy najbardziej odpowiada Waszym potrzebom? ;)

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń