> > > Hilding łóżko kontynentalne Select

Łóżko kontynentalne jest idealnym wyborem dla osób, które doceniają jakość snu, a także zależy im na pięknym oraz eleganckim meblu. Tym co wyróżnia łóżka kontynentalne, to wrażenie unoszenia się dzięki warstwowej budowie i najwyższy komfort snu. Konstrukcja składa się z trzech warstw – podstawy oraz materaca dwustronnego, który dodatkowo jest nakryty materacem nawierzchniowym. W dzisiejszym poście zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym łóżkiem Hilding Select. 

Hilding łóżko kontynentalne Select

Łóżko kontynentalne Select posiada nowoczesny oraz wyjątkowy systemem sprężyn – multipocket. Dzięki elastyczności punktowej, uzyskanej podczas niezależnej „pracy” pojedynczych sprężynek, możemy zagwarantować Tobie najlepszy komfort snu. Pod ciężarem Twojego ciała uginają się najbardziej te części materaca, na które wywierasz największy nacisk – czyli ramiona, i biodra. Kręgosłup zachowuje swój anatomiczny kształt, nie wykrzywia się, dzięki czemu śpisz wygodnie! Pamiętaj, że to materac powinien dopasować się do Ciebie, a nie odwrotnie! 

Przekrój łóżka kontynentalnego Select

Przekrój łóżka

W skład łóżka Select 160×200 wchodzą: 2 materace na ramie drewnianej Select Box 80×200 o wys. 28 cm ze sprężyną kieszeniową, materac dwustronny o wys. 19 cm na sprężynie multipocketowej obłożonej warstwą pianki oraz materac nawierzchniowy z pianki termoelastycznej Visco o wys. 6 cm w pokrowcu Sensity.

 

Bogata gama kolorystyczna dostępnych tkanin podnosi walory estetyczne łóżka Select. Masz możliwość dopasowania koloru łóżka do własnej sypialni. Możesz również dopasować dedykowany materac nawierzchniowy, rodzaj nóżek oraz jedno z sześciu dostępnych wezgłowi. Wyraź siebie poprzez Twoje łóżko – zastanów się, który model wezgłowia najlepiej odwzoruje Twoje poczucie estetyki oraz odda Twoje wyczucie stylu? W naszej ofercie znajdziesz wezgłowia wysokie oraz niskie, gładkie i pikowane – na pewno znajdziesz idealne i urządzisz najpiękniejszą sypialnię! Dopasuj również wielkość łóżka do swoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz łóżka o szerokościach: 140, 160, 180 i 200cm. 

Łóżko kontynentalne Select

Kupując łóżko Select masz gwarancję najlepszego wykonania, potwierdzoną 15 letnim okresem gwarancyjnym producenta. Nasze łóżka są idealnie dopracowane i wykonane z najlepszych materiałów. W łóżku Select będziesz się budzić każdego ranka w pięknej sypialni z energią i chęcią działania do nowego dnia! 

Łóżko kontynentalne Select

Dowiedz się więcej o łóżku Select tutaj.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń