> > > Select Plus – ekskluzywne łóżko z dużą dozą uczucia

Wśród łóżek kontynentalnych jest królem oraz wisienką na torcie, nikt i nic mu nie dorówna Zapewni Ci najlepszy sen oraz wniesie luksus do Twojego życia. Przedstawiamy dzisiaj łóżko nad  łóżkami – Select Plus!

Najbardziej ekskluzywne oraz doskonałe łóżko kontynentalne w naszej ofercie gwarantuje niewyobrażalną jakość snu, tkanin oraz dopracowania detali. Jest stworzone dla osób ceniących niecodzienne rozwiązania oraz fantastyczny design.
Select Plus – ekskluzywne łóżko z dużą dozą uczucia to nie tylko fenomenalne łóżko, ale również wspaniały mebel, który zdobi sypialnię. Zbudowane jest w systemie trzech niezależnych materacy, które zapewniają najlepsze podparcie dla Twojego kręgosłupa.

Łóżko kontynentalne Hilding Select Plus

Łóżko kontynentalne Hilding Select Plus

Łóżko kontynentalne Hilding Select Plus

Łóżko ma wysokość 67 cm. Jest zbudowane z bazy z litego drewna z 4 szufladami i stelaża od góry obłożonego pianką, dwustronnego materaca kieszeniowego o wys. 19 cm, który idealnie dopasowuje się do Twojego ciała dzięki konstrukcji 264 sprężyn na metr 2 oraz materaca nawierzchniowego z pianki Softex o wys. 7 cm. Znajduje się on w pokrowcu Sensity, który zawiera naturalne bakterie probiotyczne, neutralizujące zapachy, alergeny, szkodliwe bakterie i roztocza w materacu oraz łóżku. To co wyróżnia Select Plus to pojemne szuflady, ukryte w panelu bocznym. Zapewniamy aż 15 lat gwarancji na łóżko kontynentalne Select Plus.

Lozko-kontynentalne -Select -Plus-przekroj

Do łóżka kontynentalnego Select Plus możesz również wybrać jedno z czterech pięknych wezgłowi, oraz bardzo funkcjonalną otomanę, czyli dodatkową skrzynię na Twoją pościel. Dobierając kolor tkaniny zamanifestuj swoje wyczucie stylu!

Podejrzewamy, że na naszym królewskim łóżku Select Plus śpi Księżna Kate oraz Książe William w pałacu Buckingham :)

Dowiedz się więcej o łóżku kontynentalnym Select Plus.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń