> > > Prozdrowotne materace Hilding – zdrowy i komfortowy sen

Prozdrowotne materace Hilding. Materac dopasowany do Waszych potrzeb daje gwarancję zdrowego, komfortowego snu, który znacząco wpływa na jakość życia i stan zdrowia. Z myślą o zdrowiu oraz różnego rodzaju schorzeniach powstała kolekcja prozdrowotnych materacy Hilding.

Prozdrowotne materace Hilding

Kolekcja medycznych materacy Hilding to aż 6 materacy i 3 poduszki spełniające wyjątkowe standardy medyczne. Zbudowane są na bazie przewiewnych, elastycznych materiałów, przeciwdziałających powstawaniu pleśni i grzybów.

Materace Hilding zapewniają relaksujący sen oraz wypoczynek dla ciała i duszy. Wyróżniają się doskonałą jakością wykonania, ponadczasowym szwedzkim wzornictwem, wieloma praktycznymi rozwiązaniami oraz przemyślanymi detalami.

Prozdrowotna kolekcja materacy Hilding w wymierny sposób wpływa na:

  • przeciwdziałanie powstawaniu odleżyn
  • wspomaganie procesu rehabilitacji wad postawy
  • profilaktykę wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego)

prozdrowotne materace Hilding

Materace Hilding przeszły szereg restrykcyjnych testów i medycznych badań, dzięki którym uzyskały status produktów medycznych. Dlatego wybierając materac Hilding macie pewność, że w Waszej sypialni znajduje się produkt, który w znaczący sposób poprawia jakość Waszego życia.

Materace posiadają kilka stref twardości, każda z nich odpowiada potrzebom innej partii ciała: ramion, barkom, lędźwi, nóg. Ich budowa została wzbogacona o dodatkowe komponenty jak na przykład wkład z kokosa czy lateks, które posiadają szczególne właściwości. Kokos sprawia, że materac jest twardszy, a lateks wykazuje działanie przeciwalergiczne. Każdy materac posiada dedykowany pokrowiec, który chroni przed zabrudzeniami, kurzem i wilgocią.

prozdrowotne materace Hilding

Wiemy, że każdy z Was ma własne preferencje oraz upodobania związane z konstrukcją materaca. W ofercie Hilding znajdują się zarówno materace sprężynowe jak i piankowe:

Prozdrowotne materace Hilding są zaprojektowane w taki sposób, aby skutecznie wspierać Wasze zdrowie. Decydując się na produkty Hilding, możecie być spokojni o zdrowy, spokojny sen i radość ze wspaniałego samopoczucia każdego dnia!

prozdrowotne materace Hilding

Zapraszamy do kontaktu – podpowiemy, który materac najlepiej dopasuje się do Waszych schorzeń i przyniesie znaczącą ulgę. Doradzimy, który wkład materaca spełni Wasze potrzeby i oczekiwania.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń