> > Magia Świąt Bożego Narodzenia

Magia Świąt Bożego Narodzenia

Do Świąt pozostało już tylko 10 dni! Czy Wy też z niecierpliwością wyczekujecie Pierwszej Gwiazdki, a przez cały grudzień celebrujecie świąteczny klimat?

Przedstawiamy Wam grudniowy niezbędnik świątecznych aktywności ;)

Świąteczne dekoracje

Aby Magia Świąt świąteczny klimat zawitał w Twoim mieszkaniu niezbędna jest choinka! Trendy w zdobieniu drzewka zmieniły się w przeciągu lat. Kiedyś z oczywistych względów dekorowało się choinkę własnoręcznie wykonanymi ozdobami takimi jak orzechy, cukierki, pierniczki. W latach 90 modne były kolorowe bombki i sypiące się łańcuchy. Dzisiaj choinkę ozdabiać można na tysiąc sposobów! Tak, aby kolorystycznie współgrała z wnętrzem, kolorowo – folklorystycznie, retro lub minimalistycznie, używając do tego jedynie lampek. Nie dekorujemy tylko choinki! Lampiony, świece oraz eleganckie figurki aniołów, czy wesołych mikołajów upiększą Twoje mieszkanie ;)

 

choinka - magia świąt

świąteczna ozdoby - magia świąt


Pieczenie

Pieczenie świątecznych pierniczków lub innych ciasteczek jest świetną, rodzinną zabawą. Najlepiej za pieczenie jest się zabrać kilka razy, ponieważ pierniczki mogą nie wytrzymać do Świąt ;) Możecie je przechowywać w szklanym słoju lub metalowym pudełku. Aby nie były twarde dołóżcie skórkę od jabłka lub kawałek mandarynki. Zapach pieczenia ciastek to zapach Świąt! Są też doskonałym pomysłem na prezent. Pięknie przyozdobione ciasteczka włóżcie w celofan i zwiążcie ozdobną czerwoną kokardą.

świąteczne ciasteczka - magia świąt

Świąteczna muzyka

Magia Świąt – nie ma Świąt bez kilu starych dobrych hitów ;) „Last Christmas”, „All I want for Christmas”, czy „I’m going home for Christmas” nigdy nam się nie znudzą. Polecamy również piękną płytę Michaela Buble. Wprowadzi Was w świątecznych nastrój i umili np. ubieranie choinki ;)

Jarmak

W wielu miastach w Polsce organizowane są świąteczne jarmarki. Jarmark jest świetnym miejscem do spędzenia miło czasu z rodziną i przyjaciółmi, napicia się pysznego grzańca, spróbowania regionalnych przysmaków, czy kupienia prezentów pod choinkę.

jarmark bożonarodzeniowy - magia świąt

Odpoczynek

Święta to przede wszystkim czas, który powinniśmy spędzić z rodziną oraz przyjaciółmi. To także czas na pewne wyciszenie i wypoczęcie. Możemy beztrosko się wyspać oraz bezkarnie jeść długo śniadanie w świątecznej piżamie z aplikacją z reniferem ;)

Wspominaliśmy Wam już nie raz, że odpoczynek i zdrowy sen są naszą specjalnością ;) Mamy receptę na deficyt snu! Jeśli na Święta życzycie najbliższym zdrowia. To zdrowie możecie kupić ;) Świetnym pomysłem na prezent jest materac. Zapraszamy do kontaktu, pomożemy Wam dobrać najlepszy materac sprężynowy lub piankowy ;)

Miłego celebrowania Świąt ;)

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń