> > > Nowe drobiazgi w Twojej sypialni

Jeśli znudziła Ci się Twoja sypialnia, nie musisz urządzać generalnego remontu. Wystarczy kilka zainwestować w nowe drobiazgi w Twojej sypialni aby zmieniła swój charakter i zapanował w niej nowy klimat.

Chcesz zmienić kolorystykę w pokoju sypialnianym? Nie przemalowuj ścian, wystarczy dobrać nowy pled oraz dokupić kilka (lub nawet kilkanaście) nowych poduszek. Jeśli lubisz harmonię, zdecyduj się na jeden kolor, ale w kilku odcieniach. Świetnie sprawdzi się np. granatowy pled oraz niebieskie, turkusowe i błękitne poduszki. Chcesz zaszaleć? Wybierz kolorowe poduszki z ciekawymi motywami. Do romantycznej sypialni idealnie pasować będą poduszki z wizerunkiem np. Audrey Hepburn lub zdjęciem wieży Eiffla.

 

Poduszki na łóżku

Możesz mieć pewność, że odpowiednie oświetlenie w postaci nocnej lampki oraz świeczek zmieni Twoją sypialnię nie do poznania. Przytłumione światło jest nie tylko przytulne, ale również nastroi Cię odpowiednio do snu. Postaw lampkę na stoliku nocnym, a zapachowe świeczki rozmieść na komodzie, podłodze i parapecie.

Kolejne elementy wystroju, które mogą odmienić Twoją sypialnię to nowe zasłonki lub baldachim.

baldachim

Twoją sypialnię odmienią również nowe bibeloty. Na komodzie możesz ustawić stylowe ramki z pięknymi zdjęciami, wazon, w który włożysz świeże, cięte kwiaty lub wiklinowe koszyczki, w których pochowasz mnóstwo niezbędnych drobiazgów. W kobiecej sypialni wyeksponuj kosmetyki w pięknych opakowaniach. Poukładaj je w słojach lub na specjalnych paterach.

stolik nocny

kosmetyki w sypialni

 aoonthego.blogspot.com

Miłego urządzania :)

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń