> > > Najpiękniejsze sypialnie hotelowe – subiektywny ranking

Co w wakacjach jest najlepsze? Naszym zdaniem wypoczynek i relaks ;) każdy z nas odpoczywa inaczej, jedni nie wyobrażają sobie urlopu bez pięknej plaży a inni bez aktywnie spędzanego czasu, zwiedzania i podróżowania. Dopełnieniem naszego letniego wyjazdu jest miejsce, w którym śpimy, a dokładnie łóżko, w którym ładujemy baterie na nadchodzące miesiące pracy.

Rozmarzmy się trochę i obejrzyjmy najfajniejsze łóżka hotelowe! ;)

Najpiękniejsze sypialnie hotelowe

Hotel Kakslauttanen w Finlandii. Noc na takim łóżku to ogromna frajda, w nocy podziwiamy gwieździste niebo, a w trakcie dnia obłoki.

hotel w Finlandii

Ice Hotel In Jukkasjarvi w Szwecji to hotel stworzony z prawdziwego lodu oraz śniegu. Niestety przestaje istnieć każdej wiosny, ponieważ się roztapia…

najpiękniejsze łożka hotelowe

The Glass Floor Udang House w Indonezji. Idealny pokój hotelowy dla miłośników morskich klimatów… i jaki bliski kontakt z naturą. My zamiast spać, oglądalibyśmy co nam pływa pod nogami! ;)

najlepsze łóżka hotelowe na świecie

W hotelu Conrad Maldives Rangali na Malediwach rybki pływają nam natomiast nad głową. To musi być bajeczne przeżycie ;)

najpiękniejsze łóżka hotelowe

Hotel w samolocie? Świetny pomysł dla miłośników podróżowania.

hotel w samolocie

Chcielibyście spać pod ziemią? Taką niecodzienną lokalizację posiada hotel  Sala Silvermine w Szwecji. Poniższy pokój hotelowy leży na głębokości 155 metrów i jest idealnym miejscem dla osób, które chcą się wyciszyć, ponieważ nie dociera tam żaden zasięg!

hotel pod ziemią

Większości z nas nie przyszłoby do głowy, że można spać w kościele… W Belgii  znajdziemy piękny i niesamowity 4 gwiazdkowy hotel, który powstał w zabytkowym i historycznym kościele.

pokój hotelowy w kościele

Jesteś fanem Harry’ego Pottera? Będąc w Londynie zabookuj sobie noc w Hotelu Harry’ego Pottera i poczuj się jak bohater książki ;)

hotel Harry'ego Pottera

 

Na którym łóżku najbardziej chcielibyście się przespać? ;)

 

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń