> > > > Materace piankowe – materac termoelastyczny Hilding Mambo

Wśród nowości Hildinga znajdują się między innymi materace termoelastyczne. Czy wiecie dlaczego są tak wyjątkowe i wygodne? Dopasowują się do kształtu sylwetki i krzywizn ciała, tym samym dostarczając idealnego i stabilnego podparcia pod wpływem ciepła, które oddajemy. Jeśli prześpicie się na takim materacu, nie będziecie chcieli już mieć żadnego innego!

Materac termoelastyczny Hilding Mambo

Materac jest zbudowany z dwóch rodzajów pianek – połączenie idealne! Charakteryzuje się on niezwykłą sprężystością i elastycznością. Gwarantuje fantastyczny komfort snu oraz optymalną twardość.

materac termoelastyczny Hilding Mambo

Na wyjątkowość materaca Mambo przekłada się jego przemyślana konstrukcja. Został stworzony ze sprężystej i elastycznej pianki Velvet Touch oraz znajdującej się po drugiej stronie, miękkiej pianki wysokoelastycznej. Obie pianki są bardzo dobrze przewiewne, dodatkowo cały wkład wentyluje się dzięki zastosowaniu otworów wentylacyjnych. Przekłada się to na trwałość materaca, a także utrzymanie jego higieny i czystości przez długie lata. Po obu stronach wkładu zamontowane zostały wkładki z pianki termoelastycznej Visco, która reaguje na temperaturę naszego ciała. Pianka termoealstyczna delikatnie otula nasze ciało, gwarantując przy tym doskonałe podparcie punkowe. Nie czujemy ucisku, a nasze mięśnie i kręgosłup rozluźniają się i odpoczywają. A my? Każdego ranka budzimy się wyspani oraz wypoczęci.

Materace termoelastyczne charakteryzują się miękkością, dlatego najlepiej sprawdzą się dla osób o wadze ciała do 80 kilogramów.
materac termoelastyczny Hilding Mambo
Materac znajduje się w standardowych wymiarach: 80×200; 90×200; 100×200; 120×200; 140×200; 160×200; 180×200. Jego wysokość wynosi około 23 cm w pokrowcu Merced oraz około 26 cm w pokrowcu Elips. Jest objęty 15 letnią gwarancją.

Materac termoelastyczny Hilding Mambo –  pokrowce

Do materaca możemy dobrać jeden z dwóch dedykowanych pokrowców Merced lub Elips.
Merced – gwarantuje przyjemny efekt masażu. W swoim składzie posiada lycre, dzięki czemu oferuje wysoki stopień elastyczności, a także jedwabistość i miękkość w dotyku. Pokrowiec jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, możemy prać go w temeraturze 60°C.
Elips – pokrowiec wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Charakteryzuje się elastycznością i fantastycznym dopasowaniem do materaca. Można go również prać w wysokiej temperaturze 60°C, dzięki czemu dbamy o czystość i higieniczność materaca.
Materace piankowe – materac termoelastyczny Hilding Mambo
Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy, podpowiemy, doradzimy, a także opowiemy więcej o przedstawionym modelu materaca termoelastycznego Hilding Mambo.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń