> > > > Materac Hilding Salsa – materac piankowy

Gorący rytm salsy rozgrzeje każdego tej jesieni. Wśród nowości Hildinga znajduje się super wygodny i komfortowy materac piankowy Salsa. Warto zapoznać się z nim bliżej.

Materac Hilding Salsa

Podstawę materaca Hilding Salsa stanowi wyjątkowo sprężysta pianka Flexifoam. Została wyprofilowana w taki sposób, aby zapewniać aż 7 stref twardości oraz idealną sztywność i optymalną miękkość. Takie rozwiązanie stanowi fantastyczne podparcie dla naszego kręgosłupa. Punkty nacisku ciała: głowa, ramiona, pas, biodra oraz nogi wymagają innej twardości. Materac piankowy Salsa gwarantuje nam idealnie dopasowane podparcie dla każdej z tych stref. W czasie snu nasze ciało wypoczywa, regeneruje się, a my wstajemy wyspani i zrelaksowani oraz pełni energii do działania każdego dnia.

Materac Hilding Salsa

Materac piankowy Salsa – budowa

Materac Hilding Salsa jest zbudowany z dwóch rodzajów pianek. Jego trzon stanowi planka Flexifoam o wysokości 14 cm, natomiast wierzchnia warstwa to termoelastyczna pianka Visco o wysokości 4,6 cm. Zapewnia fenomenalny komfort  leżenia i wypoczynku. Co więcej, reaguje na temperaturę naszego ciała i dopasowuje do jego indywidualnego kształtu. Materace wykonane z pianki termoplastycznej uważane są za jedne z najwygodniejszych modeli na rynku. Pianka termoelastyczna daje nam poczucie przyjemnego otulania i miękkości.

Kupując materac Hilding Salsa mamy do wyboru jeden z praktycznych pokrowców: Velvet lub Tencel.

Velvet – miękki i miły w dotyku pokrowiec, w którego strukturze zamieszczono mikrokapsułki z naturalnymi probiotykami. Działają przeciwalergicznie – stopniowo pękają i uwalniają probiotyki likwidujące bakterie, roztocza oraz grzyby. Pokrowiec gwarantuje nam maksymalną higieniczność, oraz świeży i zdrowy sen. Możemy go prać w temperaturze 60°C.

Tencel – jest stworzony z wysokiej jakości włókien wiskozowych. Jego najważniejszą zaletą jest regulowanie poziomu wilgotności przez pochłanianie jej ze skóry śpiącej osoby.  Pokrowiec można prać w temp. 60°C

Materac Hilding Salsa

Materac  jest dostępny w rozmiarach 80×200; 90×200; 100×200; 120×200; 140×200; 160×200; 180×200 i posiada aż 15 letnią gwarancję.

Sen to zdrowie! Kiedy jesteśmy wyspani i wypoczęci, rzadziej się przeziębiamy i mamy więcej energii dla naszych najbliższych. Zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy Wam z wyborem idealnego materaca.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń