> > > > Materace piankowe – materac Hilding Latino

Hilding wprowadził nową roztańczoną kolekcję materacy piankowych. Kolekcja jest szczególna i wyjątkowa ze względu na innowacyjne i praktyczne rozwiązania technologiczne, użytkowe oraz designerskie, a także dbałość o najmniejszy detal.

Materace piankowe – materac Hilding Latino

Czy wiesz dlaczego materace piankowe Hilding gwarantują cudowny i relaksujący sen? To trochę tak jak w tańcu…. Tańce latino wymagają doskonałej techniki, precyzji ruchu, wyczucia rytmu i zaangażowania partnerów. Dokładnie tak samo jest z modelem materaca Latino – wyróżnia się doskonałą techniką wykonania. Został stworzony z innowacyjnych surowców, między innymi nowoczesnej pianki Velvet Touch. Materac zbudowany jest na bazie pianki lateksowej, której zawdzięcza swoją sprężystość oraz idealne dopasowanie do sylwetki w trakcie snu. Pomiędzy dwoma płytami lateksu (jedną grubszą gwarantującą bardziej miękkie podłoże i drugą cieńszą i twardszą) znajduje się wspomniana, innowacyjna i zaprojektowana przez inżynierów pianka Velvet Touch.

Materace piankowe - materac Hilding Latino 3

Ten materac wysokoelastyczny charakteryzuje się również dużą wytrzymałością oraz wysoką odpornością na odkształcenia, dzięki temu może nam służyć przez wiele lat, nie tracąc przy tym na jakości i komforcie leżenia jaki oferuje. Osoby, które posiadają model Latino opisują, że śpiąc na nim czują delikatne „unoszenie”. Materac stanowi bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa, dzięki czemu jego szczęśliwi posiadacze budzą się rano wyspani i wypoczęci. Jedna z naszych klientek zapewnia, że od kiedy śpi na materacu piankowym Hilding Latino, wystarcza jej jedynie 6 godzin snu, w porównaniu do starego materaca, na którym budziła się po ponad 8 godzinach wciąż niewyspana.

Materace piankowe - materac Hilding Latino

Materac piankowy Hilding Lationo – zalety

Pianka Velvet Touch odpowiada za idealną sztywność całego wkładu, dzięki czemu stanowi odpowiednią podstawę dla pianki lateksowej – razem tworzą zgrany i wyjątkowo wygodny duet. Jej kolejną zaletą jest wyjątkowa przewiewność oraz dodatkowe profilowanie zapewniające wentylację wkładu oraz zróżnicowane strefy twardości.

Materac Latino posiada również właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, dzięki czemu możemy go śmiało polecić wszystkim alergikom.

Materace piankowe - materac Hilding Latino 2

Chcesz dowiedzieć się więcej o materacach piankowych? Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz pomożemy dobrać materac do Twoich potrzeb.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń