> > > > Materace piankowe Hilding Select

Kolekcja materacy piankowych Hilding Select to cztery modele stworzone z dwóch rodzajów pianki: innowacyjnej Flexifoam oraz antybakteryjnej, wysokoelastycznej oraz termoaktywnej Visco. Materace z kolekcji Select wyróżniają się doskonałą gęstością pianki, doskonałymi pokrowcami i gwarancją najlepszego snu.

Materace piankowe Hilding Select

Materace piankowe Hilding Select Select spełnią oczekiwania największych śpiochów oraz prawdziwych koneserów snu.

Materac piankowy Hilding Select Dynamic

 

materac piankowy Hilding Select Dynamic

materac piankowy Hilding Select Dynamic

Materac piankowy dwustronny o 7 strefach twardości. Składa się z aż 3 warstw pianek: antybakteryjnej (wysokoelastycznej), termoelastycznej oraz Flexifoam. Materac posiada również doskonałej jakości antyalergiczny pokrowiec Tencel. Jego zadaniem jest kontrolowanie poziomu wilgotności materaca i absorbowanie jej bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Pokrowiec posiada także taśmę wentylacyjną 3D, która umożliwia wentylację wkładu. Dodatkowym atutem materaca są jego różne stopnie twardości: strona z pianką termoelastyczną jest miękka, natomiast z pianką wysokoelastyczną średnio miękka.

Materac piankowy Hilding Select Thermo

 

materac piankowy Hilding Select Thermo

materac piankowy Hilding Select Thermo

Materac piankowy jednostronny o 7 strefach twardości, perfekcyjnie dopasowujący się do ciała dzięki termoelastycznej reagującej na ciepło piance Visco. Materac występuje w dwóch pokrowcach – Medicott Velur – dodatkowo pikowany pianką Visco oraz Cashmere – charakteryzuje się niesamowitą miękkością oraz jedwabistością. Materac posiada właściwości ortopedyczne, wykazuje świetną elastyczność oraz sprężystość. Model Thermo jest miękki, przez co zalecany osobom, których waga nie przekracza 80 kg.

Materac piankowy Hilding Select Massage

 

materac piankowy Hilding Select Massage

materac piankowy Hilding Select Massage

Select Massage to materac dwustronny o 7 strefach twardości stworzony na bazie sprężyny kieszeniowej. Jego wkład tworzy 7-strefowa sprężyna kieszeniowa oraz pianka Flexifoam. Materac dostępny jest w dwóch twardościach: średniej oraz twardej. Znajduje się w pokrowcu Sensity – przeznaczonym dla alergików. Zawiera bakterie probiotyczne, które neutralizują brzydkie zapachy, a także licznie występujące w materacu bakterie oraz roztocza.

Materac piankowy Hilding Select Visco

 

materac piankowy Hilding Visco

materac piankowy Hilding Visco

Materac Hilding Select Visco piankowy jednostronny o 5 strefach twardości zbudowany z dwóch pianek: miękkiej Visco oraz średniej Flexifoam. Materac daje efekt masażu w czasie snu. Posiada również wzmocnione boki oraz pokrowiec antyalergiczny SilverLine Black. Pokrowiec stworzony jest z materiału Lyocell, odpornego na ścieranie, a także antybakteryjnego oraz antystatycznego. Materac jest dedykowany do stelaży regulowanych.

Wszystkie wymienione materace gwarantują wartościowy i zdrowy sen. Zapewniają wiele przespanych nocy, a także kilkunastoletnią gwarancję. Obecnie oferujemy je w atrakcyjnych i promocyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy wybrać idealny i dopasowany do indywidualnych potrzeb materac.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń