> > > Materace luksusowe

Jeśli zastanawiasz się dlaczego tak dobrze wysypiasz się w luksusowych hotelach – odpowiedź jest prosta, to zasługa doskonałej jakości łóżek oraz materacy. Przez hotele przewija się wiele osób, a łóżka w nich się znajdujące są dość  mocno eksploatowane, dlatego muszą być świetnej jakości, wytrzymałe oraz wykonane z najlepszych materiałów.

Jeśli chcesz odrobinę tego luksusu przenieść do swojej sypiali zainwestuj w łóżko kontynentalne lub najlepszy z dostępnych na rynku materacy. Przesypiamy średnio 1/3 życia, dlatego upewnijmy się wysypiamy się po królewsku i z należytą dbałością o nasze zdrowie.

materace

Materace luksusowe

Idealny materac to taki, który jest wygodny i maksymalnie dopasowany do naszych potrzeb oraz preferencji. W ofercie szwedzkiego producenta łóżek oraz materacy najwyższą półkę, stanowi kolekcja Select Plus przygotowana z myślą o koneserach doskonałej jakości, dobrego designu oraz entuzjastów zdrowego trybu życia.

Materace sprężynowe

Możemy wyróżnić dwa rodzaje materacy: sprężynowe oraz piankowe. Każdy z tych modeli może być dodatkowo uzupełniony innymi materiałami takimi jak lateks czy np. płyta z kokosa.

Materace sprężynowe dzielą się na te wykonane ze sprężyny bonelowej oraz multipocket. Te pierwsze już prawie wychodzą z użytku, ustępując miejsca wygodnym materacom multipocket składających się z wielu osobno pracujących sprężynek. Ich największą zaletą jest fakt, że nie przenoszą drgań, dzięki czemu nie czujemy, gdy nasz partner zmienia w nocy stronę, a także zapewniają doskonałe podparcie punktowe.

materac sprężynowy Labyrinth

Jeśli szukasz najbardziej designerskiego i przemyślanego technologicznie materaca, wierzymy że zainteresuje Cię model Labyrinth. Zbudowany jest na bazie sprężyn Arnitel, obustronnie obłożonych pianką AventO2 o innowacyjnych właściwościach relaksacyjnych, gwarantuje aż 7 stref twardości (nasze ciało, w różnych miejscach ma różną wagę, dlatego twardość materaca jest zróżnicowana i dopasowana do naszego ciała). Często siedzimy na brzegu materaca, dlatego jego boki są dodatkowo wzmocnione pianką EvoPoreHRC o doskonałej stabilności i elastyczności. Materac jest także obłożony innowacyjnym i oddychającym włóknem termoelastycznym Labyrinth.

materac sprężynowy

Materacy piankowe

Kolejną perełką z kolekcji Select Plus jest materac piankowy Vitamin. O jego wyjątkowości świadczy innowacyjna budowa – jest to materac wykonany z dwóch rodzajów wysokogatunkowej pianki EvoPoreHRC, o czym świadczy elastyczność punktowa, sprężystość, komfort, niesamowita miękkość oraz niska waga, ale posiada również cechy materaca sprężynowego, jego nowatorskie profilowanie imituje sprężyny, które nadają mu sprężystość oraz elastyczność.

materac piankowy

Dodatkowym atutem materaca piankowego Select Vitamin jest bardzo dobra wentylacja wkładu, co jest szczególnie ważne dla alergików. Jest również jednym z najwyższych materacy dostępnych na rynku. Dodatkowo posiada pokrowiec zawierający mikrokapsułki z witaminami A, C i E o delikatnym i kusząco owocowym aromacie pomarańczy.

materac piankowy Vitamin

Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy Ci znaleźć materac najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń