> > > Materace Hilding – zadowoleni klienci

Materace Hilding – zadowoleni klienci

Materac naprawdę może zwiększyć komfort życia i znacznie wpłynąć na jakość snu oraz ogólne dobre samopoczucie. Każdego dnia przekonują się o tym nasi klienci. Otrzymujemy mnóstwo telefonów od zadowolonych użytkowników materacy Hilding. Jedną z wielu komfortowo sypiających klientów jest Pani Karolina. Zdradza nam jak wygodnie, spokojnie i zdrowo przesypia każdą noc!

Wywiad z użytkowniczką materaca Hilding

Na jaki materac Hilding Pani się zdecydowała?

Pani Karolina:

Jestem fanką tradycyjnych rozwiązań z elementami nowoczesnych technologii. Chciałam kupić materac kieszeniowy i zdecydowałam się na model Flamenco. Jest zbudowany na bazie 7 strefowej sprężyny Multipocket. Dodatkowo posiada z jednej strony profilowaną piankę lateksową, z drugiej strony jako warstwę wierzchnią piankę wysokoelastyczną.

materac Hilding,

ABC Sypialni – Hilding:

To bardzo dobry wybór, ponieważ materac Hilding Flamenco łączy w sobie zalety materaca sprężynowego z materacem piankowym. Sprężyny pracują nad idealnym dopasowaniem do sylwetki, a pianki dają przyjemnego poczucia otulania i dodają miękkości. Warto wspomnieć o przeciwalergicznych właściwościach lateksu. Zapewnia ochronę przed bakteriami, grzybami oraz roztoczami.

Za co Pani ceni swój materac?

Pani Karolina:

Ma magnetyczną moc przyciągania. Wyjątkowo łatwo mi się na nim zasypia. Jest bardzo wygodny, ma odpowiednią twardość oraz funkcjonalność. Leżąc na nim czuję, że daje mi idealne podparcie pod kręgosłup. Rano budzę się wypoczęta, zregenerowana i pełna energii.

Cenię sobie doskonałą jakość oraz precyzję wykonania. Dotyczy to wszystkich rzeczy jakie kupuję; ubrań, kosmetyków, mebli. Zdecydowałam się na markę Hilding, ponieważ przekonała mnie właśnie jakość. Materac jest solidny, precyzyjnie wykończony i bardzo estetycznie wygląda.

wygodne łóżko Hilding

Jak Pani dba o swój materac?

Łóżko służy mi nie tylko spania. Uwielbiam wieczorem położyć się wcześniej i poczytać. W weekendy kocham wylegiwać się do południa, wracam do łóżka ze śniadaniem i robią prasówkę. Zdarza się, że nakruszę lub wyleję kilka kropel kawy. Dlatego dokupiłam do swojego materaca bawełniany ochraniacz. Chroni przed zabrudzeniami i mogę go prać w wysokiej temperaturze.

ABC Sypialni – Hilding:

Dziękujemy za podzieleniem swoimi wrażeniami!

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń