> > Materac – niedoceniony afrodyzjak

Odpowiednio dobrany materac korzystnie wpływa na komfort snu i samopoczucie.Czy wiedziałeś o tym, że poprawia on także jakość życia intymnego?

 Materac – niedoceniony afrodyzjak

Większość par oddaje się miłosnym uniesieniom właśnie w swoich łóżkach. To dodatkowy powód by materac, który zagości w sypialni, zapewniał najwyższy komfort użytkowania. Niewygodny, zbyt twardy lub zbyt miękki materac może odbić się negatywnie na pożyciu małżeńskim. Nikt nie lubi, kiedy w trakcie miłosnych igraszek niekomfortowa pozycja utrudnia przeżywanie intymnych chwil.

Więc jaki wpływ na radość z igraszek ma materac?  Przede wszystkim – rozmiar ma znaczenie.

Pary powinny wybierać modele o większych wymiarach niż standardowe.

Zbyt mały materac, choć jest przytulny, może utrudniać zgłębianie tajemnic rozkoszy. Im więcej miejsca, tym większa satysfakcja.

W łóżkowych szaleństwach szczególnie dobrze sprawdzają się materace lateksowe

Materace lateksowe są bardzo wytrzymałe i wygodne. Oprócz komfortu gwarantują dyskrecję. Nie posiadają w swojej budowie sprężyn, a co za tym idzie amortyzują wstrząsy i potrafią dochować słodkiej tajemnicy… bez obaw o to, że sąsiedzi usłyszą miłosne igraszki zza ściany. Komfort psychiczny jest równie ważny jak ten fizyczny, wpływa bowiem na samo nastawienie do seksu i czerpanie z niego przyjemności.

Materace piankowe nie dość, że dostosowują się do pozycji ciała i amortyzują wstrząsy to dodatkowo…zwiększają kreatywność w łóżku. Jak to możliwe? Z uwagi na brak sprężyn, nie można się odbić od powierzchni materaca. Nasze ruchy stają się wówczas bardziej naturalne i musimy włożyć więcej wysiłku, a także finezji, by osiągnąć satysfakcję.

Parom, które lubią intensywny i urozmaicony seks, spodobają się tradycyjne rozwiązania.

materac-niedoceniony afrodyzjak2

pinterest.com

Materace sprężynowe zwiększają intensywność współżycia, szczególnie w przypadku osób ze słabszą kondycję fizyczną.

Dlaczego by nie połączyć cech wszystkich rodzajów? Połączenie sprężyn i pianki (również tej lateksowej) to rozwiązanie zbliżone do tradycyjnego, ale wzbogacone o nowoczesne udogodnienia. Materace sprężynowe kieszeniowe i multipocket gwarantują intensywne doznania seksualne, większą dyskrecję, a ponadto są wytrzymałe i elastyczne. Gdy zrobi się naprawdę gorąco, materac dostosuje się do naszego tempa.

materac-niedocenionu afrodyzjak-masterking

 

 pinterest.com

Szukasz materaca, który zmieni Twoje seksualne życie na lepsze? Sprawdź komfortowe modele na abcsypialni.pl

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń