> > Materac – niedoceniony afrodyzjak

Odpowiednio dobrany materac korzystnie wpływa na komfort snu i samopoczucie.Czy wiedziałeś o tym, że poprawia on także jakość życia intymnego?

 Materac – niedoceniony afrodyzjak

Większość par oddaje się miłosnym uniesieniom właśnie w swoich łóżkach. To dodatkowy powód by materac, który zagości w sypialni, zapewniał najwyższy komfort użytkowania. Niewygodny, zbyt twardy lub zbyt miękki materac może odbić się negatywnie na pożyciu małżeńskim. Nikt nie lubi, kiedy w trakcie miłosnych igraszek niekomfortowa pozycja utrudnia przeżywanie intymnych chwil.

Więc jaki wpływ na radość z igraszek ma materac?  Przede wszystkim – rozmiar ma znaczenie.

Pary powinny wybierać modele o większych wymiarach niż standardowe.

Zbyt mały materac, choć jest przytulny, może utrudniać zgłębianie tajemnic rozkoszy. Im więcej miejsca, tym większa satysfakcja.

W łóżkowych szaleństwach szczególnie dobrze sprawdzają się materace lateksowe

Materace lateksowe są bardzo wytrzymałe i wygodne. Oprócz komfortu gwarantują dyskrecję. Nie posiadają w swojej budowie sprężyn, a co za tym idzie amortyzują wstrząsy i potrafią dochować słodkiej tajemnicy… bez obaw o to, że sąsiedzi usłyszą miłosne igraszki zza ściany. Komfort psychiczny jest równie ważny jak ten fizyczny, wpływa bowiem na samo nastawienie do seksu i czerpanie z niego przyjemności.

Materace piankowe nie dość, że dostosowują się do pozycji ciała i amortyzują wstrząsy to dodatkowo…zwiększają kreatywność w łóżku. Jak to możliwe? Z uwagi na brak sprężyn, nie można się odbić od powierzchni materaca. Nasze ruchy stają się wówczas bardziej naturalne i musimy włożyć więcej wysiłku, a także finezji, by osiągnąć satysfakcję.

Parom, które lubią intensywny i urozmaicony seks, spodobają się tradycyjne rozwiązania.

materac-niedoceniony afrodyzjak2

pinterest.com

Materace sprężynowe zwiększają intensywność współżycia, szczególnie w przypadku osób ze słabszą kondycję fizyczną.

Dlaczego by nie połączyć cech wszystkich rodzajów? Połączenie sprężyn i pianki (również tej lateksowej) to rozwiązanie zbliżone do tradycyjnego, ale wzbogacone o nowoczesne udogodnienia. Materace sprężynowe kieszeniowe i multipocket gwarantują intensywne doznania seksualne, większą dyskrecję, a ponadto są wytrzymałe i elastyczne. Gdy zrobi się naprawdę gorąco, materac dostosuje się do naszego tempa.

materac-niedocenionu afrodyzjak-masterking

 

 pinterest.com

Szukasz materaca, który zmieni Twoje seksualne życie na lepsze? Sprawdź komfortowe modele na abcsypialni.pl

Pin It on Pinterest

Share This

Ciekawe? Udostępnij!

Udostępnij tą stronę na swoim profilu