> > > Materac medyczny – dla kogo i kiedy warto kupić?

Dla najbardziej wymagających klientów Hilding stworzył wyjątkową linię produktów. Aby materac mógł zyskać status „medyczny” musi wykazywać szczególne i prozdrowotne właściwości, a także przejść szereg restrykcyjnych testów i medycznych badań. Wybierając materac Hilding mamy więc pewność, że decydujemy się na zdrowy sen, który w znaczny sposób wpływa na jakość życia oraz zdrowia.

Materace medyczne 

Materac medyczny to produkt, który dostarcza ponad przeciętnego komfortu leżenia.

Prozdrowotna kolekcja materacy marki Hilding w korzystny sposób wpływa na:

• przeciwdziałanie powstawaniu odleżyn

• wspomaganie procesu rehabilitacji wad postawy

• profilaktykę wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego)

materace medyczne

Spanie na materacu medycznym zalecamy wszystkim tym, którzy cenią sobie idealną wygodę. Materace medyczne perfekcyjnie dopasowują się do krzywizn ciała oraz gwarantują bardzo dobre podparcie kręgosłupa. Spełniają najwyższe standardy medyczne, posiadają optymalną miękkość, sprężystość i elastyczność. Zostały stworzone z przewiewnych, elastycznych materiałów, które przeciwdziałają powstawaniu pleśni i grzybów. Dzięki temu mogą być używane przez alergików. Materace medyczne Hilding zostały zaprojektowane tak, aby wspierać nasze zdrowie. Posiadają medyczną „gwarancję” na zdrowy, spokojny sen i pozwalają cieszyć się lepszym samopoczuciem każdego dnia. Po nocy przespanej na takim materacu, mamy się mnóstwo energii, lepszy humor oraz więcej mocy do działania.

Zalety materacy medycznych

Podczas snu bardzo ważna jest naturalna pozycja leżenia. Materace medyczne projektowane są w taki sposób aby zapewnić ciału relaks oraz prawidłowy przepływ krwi. Posiadają właściwości przeciwodleżynowe oraz zachowują higienę użytkowania na najlepszym poziomie. Zapobiegają zatrzymywaniu się wilgoci oraz kurzu, które stanowią doskonałą pożywkę dla bakterii oraz drobnoustrojów.

materac medyczny

Dla kogo materac medyczny?

Użytkowanie materaca medycznego polecamy osobom z problemami z kręgosłupem, sportowcom oraz podczas rehabilitacji. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią doskonałą jakość, komfort i wygodę.

W naszej ofercie znajduje się kilka materacy medycznych. Nie wiecie na który się zdecydować? Zapraszamy do kontaktu – podpowiemy, doradzimy i wspólnie znajdziemy taki, które idealnie odpowie na Wasze potrzeby!

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń