> > > > Materac Hilding Rock and Roll – materac piankowy

Materac Hilding Rock and Roll to idealny materac dla dwojga. Posiada dwie twardości po dwóch stronach materaca, które możecie dopasować do swoich potrzeb i upodobań. Sprawdźcie dlaczego jeszcze warto wymienić swój stary materac na przebojowy Rock and Roll!

Materac Hilding Rock and Roll

Jest zbudowany z dwóch doskonałej jakości pianek wysokoelastycznych, układających się w specjalnie zaprojektowany wzór fal, gwarantujących zróżnicowane strefy twardości. Materac zapewnia perfekcyjne podparcie kręgosłupa i dopasowanie do krzywizn ciała. Jest nieziemsko wygodny i fantastycznie otula do snu. Gwarantuje sprężystość i przyjemność leżenia. Materac Rock and Roll, sprawi, że każdego ranka, będziemy budzić się jak nowo narodzeni, wyspani i pełni energii, do nowych wyzwań, pracy, czy nauki.

materac-hilding-rock-and-roll

Materac Hilding Rock and Roll posiada widoczną otwarto-komórkową strukturę pianki, zapewniającą idealną przewiewność, a także wentylację, dzięki czemu jest czysty i świeży. Nie zatrzymuje się w nim wilgoć, stanowiąca doskonałą pożywkę dla grzybów i bakterii. Będzie idealnym materacem dla osób uczulonych na roztocza i pleśń.

materac-hilding-rock-and-roll

Aby zapewnić jeszcze większy komfort czystości i higieny snu, do modelu materaca Rock and Roll dedykowane są aż dwa pokrowce do wyboru: Velvet oraz Tencel. Każdy posiada wygodne uchwyty, ułatwiające przenoszenie lub obracanie materaca na drugą stronę.

Pokrowiec zabezpieczy materac przed zabrudzeniami, kurzem oraz wilgocią. Przedłuży żywotność materaca, dzięki czemu będzie nam dłużej służyć. Możemy prać go w 60 stopniach.

Materac Hilding Rock and Roll jest produkowany w standardowych wymiarach: 80×200; 90×200; 100×200; 120×200; 140×200; 160×200; 180×200 i posiada aż 15 letnią gwarancję.

materac-hilding-rock-and-roll-wlasciwosci

Zdrowy sen

Sen jest jednym z czynników wpływających na zdrowie. Zaburzenia oraz brak snu znacząco wpływają na nasz wygląd oraz złe samopoczucie, a nawet na rozwój wielu chorób. Aby sen był wartościowy i gwarantował nam właściwą regenerację, musimy wysypiać się, na prawidłowo dobranym do naszych potrzeb materacu. Materac powinien zapewniać nam odpowiednie podparcie, posiadać optymalną twardość i właściwości. Zapraszamy do kontaktu, chętnie opowiemy Wam więcej o modelu Rock and Roll, a także przedstawimy pozostałe materace znajdujące się w ofercie szwedzkiego producenta materacy Hilding.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń