> > > Luksusowe materace piankowe od Hildinga.

Luksusowe materace piankowe

Jesienią stajemy się bardziej senni, często bywamy rozkojarzeni i zmęczeni. Winę przypisać możemy pogodzie, niskiemu ciśnieniu oraz temu jak szybko robi się ciemno. Aby przetrwać ten niekorzystny okres koniecznie trzeba pamiętać o odpowiedniej diecie. W naszym codziennym jadłospisie powinno znaleźć się jak najwięcej owoców oraz warzyw, które dostarczają nam witamin oraz mikroelementów, wzmacniających naszą odporność. Przemęczenie oraz niedospanie może wywołać przeziębienia oraz choroby. Dlatego tak ważne jest, aby wysypiać się i spać minimum 6 godzin.

Nic nie zapewni Ci snu bardziej, niż komfortowy, wygodny i idealnie dopasowany do Twoich potrzeb materac. W naszej ofercie znajdziesz wiele materacy sprężynowych, piankowych oraz lateksowych. Dwa z nich, luksusowe materace piankowe, które zostały wyróżnione Złotym Medalem chcielibyśmy przedstawić w dzisiejszym poście.

Materac Hilding Select Plus Vitamin

Unikalny materac o innowacyjnym wkładzie i pokrowcu, zapewnia perfekcyjne, anatomiczne podparcie, dzięki czemu zmniejsza nacisk na kręgosłup i mięśnie.Wyróżnia się doskonałą wentylacją wkładu oraz wyjątkową elastycznością. Pokrowiec zawiera mikrokapsułki z witaminami A, C i E o delikatnym i orzeźwiającym aromacie pomarańczy.

Jest idealnym rozwiązaniem dla niezdecydowanych osób, ponieważ łączy w sobie zalety materaca sprężynowego i piankowego. Wkład jest wykonany  z dwóch rodzajów pianki EvoPoreHRC o różnej twardości (średniej oraz twardej). Charakteryzuje się nowatorskim profilowaniem, imitującym sprężyny, dzięki którym materac jest elastyczny. Wyglądem oraz reakcją na nacisk ciała przypomina wkład sprężynowy, zachowując przy  tym samym wszystkie zalety i cechy wkładu piankowego takiej jak m.in.: elastyczność punktowa, sprężystość, komfort,  czy miękkość i niewielka waga.

Materac Hilding Select Plus Vitamin dostępny jest w rozmiarach: 80×200; 90×200; 140×200; 160×200 oraz 180×200. Zapewniamy gwarancję na wkład materaca na 15 lat  oraz 2 lata na pokrowiec.
materac piankowy Hilding vitamin - Luksusowe materace piankowe

 

Przekrój materaca

przekrój materaca piankowego vitamin - Luksusowe materace piankowe

Materac Hilding Select Plus Labyrinth

Wyróżnia się wysoką higienicznością, zapewnia zdrowy klimat snu dzięki zastosowaniu pianki AventO2 z ekstraktami naturalnej lawendy i alpejskich ziół. Materac charakteryzuje się idealną regulacją temperatury i wilgotności wkładu dzięki odpowiednio dobranym komponentom wkładu. Jest jednym z najwyższych materacy dostępnych w naszym sklepie. Wkład materaca jest zbudowane z aż siedmiu stref oraz innowacyjnych sprężyn Arnitel z włókna sztucznego o dwóch zróżnicowanych twardościach. Warstwa sprężyn z każdej strony obłożona jest pianką AventO2 o wyjątkowych, relaksacyjnych właściwościach. Jest idealny dla osób ceniących średnią twardość materaca. Antyalergiczny pokrowiec do materaca wykonany jest z kaszmiru oraz jedwabiu jest niezwykle przyjemny w dotyku.

Materac dostępny jest w wymiarach: 80×200; 90×200; 140×200; 160×200 oraz 180×200. Wkład materaca objęty jest 15 letnią gwarancją, pokrowiec 2 letnią.

 

matearc piankowy Hilding Labyrinth - Luksusowe materace piankowe 

Przekrój materaca

 przekroj_Select_Plus_Labyrinth - Luksusowe materace piankowe

Miej dużo energii i bądź zawsze wyspany dzięki materacom Hilding! ;)

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń