> > > Lily – łóżko na którym czujesz się lekko

Łóżko tapicerowane Hilding Lily

Szukasz łóżka o delikatnym, lekkim kształcie i o romantycznej naturze, które wniesie elegancję do Twojej sypialni? Łóżko tapicerowane Hilding Lily, jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących wygodę, innowację oraz piękny design. Trzy puchate wałeczki tworzące ciekawy projekt wezgłowia oraz dwa wałeczki znajdujące się w przednim panelu łóżka składają się na innowacyjną konstrukcję, która zadowoli najbardziej wymagających klientów. Dzięki szerokiej gamie kolorów tkanin do obicia, łóżko Lily dopasujesz perfekcyjnie do swojego wnętrza.

Lily – łóżko na którym czujesz się lekko dostępne jest w wielu rozmiarach 112, 162, 182 oraz 202 x 224 cm oraz pasuje do standardowych wymiarów materacy: 90, 140, 160 i 180 x 200 cm.

Łóżko tapicerowane Hilding Lily

Łóżko tapicerowane Hilding Lily

W łóżku można dodatkowo skonfigurować kolor nóżek (dąb lub wenge), dno pojemnika na pościel oraz model i funkcjonalność stelaża. To od Ciebie zależy, czy chcesz elektrycznie (stelaże Moto) lub ręcznie (stelaże Expert) regulować wezgłowie oraz podnóżek (do tego potrzebne są dwa oddzielne materace) czy raczej zależy Ci na stelażu „podnoszonym” (Family Lift) dedykowanym do skrzyni na pościel, lub wolisz minimalistycznie podejść do tematu i dobrać model stelaża Classic bez regulacji.

łóżko tapicerowane Hilding

Łóżko tapicerowane Hilding Lily sprawdzi się zarówno w sypialni urządzonej w romantycznym stylu, pokoju nastolatki czy pokoju malucha. Jego subtelny design wtopi się w Twoje wnętrze oraz nada mu niepowtarzalny charakter. Nam wyjątkowo podoba się w kremowym kolorze, ale wybór całkowicie należy do Ciebie! :)

W ABCsypialni znajdziesz wiele innych modeli łóżek tapicerowanych. Śpij zdrowo i komfortowo!

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń