> > > Łóżko tapicerowane Hilding Crocus – łóżko z charakterem

Łóżko tapicerowane Hilding Crocus

W naszej kolekcji łóżek znajduję się między innymi wyjątkowe łóżko tapicerowane Hilding Crocus. Dzięki fantazyjnemu designowi ożywi każdą sypialnię oraz nada jej niepowtarzalny charakter. Wyróżnia się  bardzo praktycznym wezgłowiem z regulowanym panelem, które umożliwia dopasowanie jego wysokości do własnych potrzeb. Zapewni ono komfort dla najbardziej wymagających śpiochów, ceniących sobie komfort, wygodę oraz indywidualność.

Łóżko tapicerowane Hilding Crocus dzięki fantazyjnemu designowi ożywi każdą sypialnię oraz nada jej niepowtarzalny charakter. Wyróżnia się  bardzo praktycznym wezgłowiem z regulowanym panelem, które umożliwia dopasowanie jego wysokości do własnych potrzeb. Crocus można nazwać królewskim łożem ze względu na wygodę jaką oferuje, ale również z uwagi na jego masywność oraz stabilność. Idealnie sprawdzi się w dużych sypialniach, w których nie trzeba martwić się o przestrzeń zajmowaną przez łóżko.

 

Łóżko tapicerowane Hilding Crocus

Łóżko tapicerowane Hilding Crocus

Łóżko Crocus dostępne jest w kilku wymiarach: 112×238, 162×238, 182×238, 202×238, 222×238 cm oraz pasuje do materacy: 90×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200 cm.

Łóżko tapicerowane Hilding Crocus

Do łóżka możemy dokupić nóżki w kolorze Long dąb lub long wenge oraz odpowiedni stelaż. Jeśli chcesz, aby łóżko pełniło również funkcję pojemnika na pościel polecamy stelaż podnoszony Family Lift. Stelaż ręcznie regulowany Expert charakteryzuje się ręczną regulacją wezgłowia i podnóżka. Jeśli nie potrzebujesz skrzyni na pościel, najlepszy dla Ciebie będzie Stelaż bez regulacji Classic.

stelaż do łókza

Wybierz kolor swojego łóżka spośród wielu wzorów.

Dowiedz się więcej – łóżko tapicerowane Hilding Crocus tutaj.

 

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń