> > > Łóżko kontynentalne Hilding Select

To co wyróżnia łóżko kontynentalne, to ponadprzeciętna wygoda jaką oferuje, wyjątkowy design oraz nowatorska konstrukcja. Możemy potwierdzić, że żaden właściciel takiego łóżka, już nie zamieniłby go na inne. Jeśli ktoś już odkryje zalety łóżka kontynentalnego, śpi na takim modelu do końca życia.

Czy wiecie co zapewnia nam zdrowie i dobre samopoczucie? Odpowiednia dieta, dużo ruchu, czas spędzony na świeżym powietrzu, słońce oraz sen. My doskonale wiemy, w jaki sposób zadbać o ten ostatni czynnik :)

Łóżko kontynentalne polecamy wszystkim tym, którzy cenią duży komfort. Jedną z jego większych zalet jest specyficzna wysokość: około 63 cm – razem z 10 cm nóżkami, czym wyróżnia się na tle wszystkich innych łóżek, także tapicerowanych. Ma to ogromny wpływ na wygodę leżenia, a także siadania oraz wchodzenia i schodzenia z łóżka.

łóżko kontynentalne Hilding Select

Łóżko kontynentalne – dla kogo?

Dzięki swojej wysokości i temu, że tak łatwo jest się w nim położyć, łóżko kontynentalne będzie doskonałym wyborem dla osób starszych, a także z problemami z kręgosłupem lub stawami. Jego duża wysokość ma znaczenie również dla alergików, ponieważ na tym poziomie zawirowania kurzu są znacznie mniejsze i oddychamy czystszym powietrzem. Idealnie sprawdzi się w sypialni tych wszystkich, którzy chcą każdego ranka budzić się jak nowonarodzeni i z energią rozpoczynać każdy dzień.

Łóżko kontynentalne Hilding Select

Łóżko tapicerowane Select jest doskonałym wyborem do luksusowych wnętrz oraz stworzone  z myślą o prawdziwych koneserach wypoczynku oraz dobrego stylu. Prosty, elegancki oraz ponadczasowy design nadaje mu niepowtarzalny charakter i wygląd, który zdobi sypialnię.

łóżko kontynentalne

Składa się z trzech podstawowych elementów, które wspólnie pracują na komfort Twojego snu:

budowa łóżka kontynentalnego

  • 2 materacy na drewnianej ramie Select Box o wys. 28 centymetrów ze sprężyną kieszeniową
  • dwustronnego materaca o wys. 19 cm na sprężynie multipocketowej obłożonej warstwą pianki. Taki materac zapewnia wielowymiarowe podparcie dla kręgosłupa oraz całego ciała. Dopasowuje się do kształtu naszych krzywizn i nie przenosi drgań, dzięki czemu nie czujemy kiedy nasz partner zmienia swoje położenie w trakcie snu.
  • materaca nawierzchniowego z  wysokogatunkowej pianki Visco o wys. 6 cm w antyalergicznym pokrowcu Sensity.

pokrowiec do łóżka kontynentalnego Sensity

Dodatki do łóżka kontynentalnego Hilding Select Plus

Dodatkowo do łóżka kontynentalnego Hilding Select można dokupić jedno z 6 modeli wezgłowi: Sun Flower, Ivy, Iris, Crocus, Lily lub Tulipan, które świetnie sprawdza jako podparcie, gdy np. czytamy w łóżku. Stanowi również piękne uzupełnienie oraz ozdobę łóżka.

Polecamy także dokupienie otomany, czyli skrzyni na pościel, która pomieści naszą bieliznę nocną, kołdry, koce, poduszki i wiele różnych, niezbędnych w sypialni rzeczy.

Zarówno łóżko kontynentalne oraz wezgłowie i otomanę możesz wybrać w jednej z 16 dostępnych rodzajów tkanin.

łóżko tapicerowane kolory obicia

Do łóżka kontynentalnego Select warto dokupić nóżki w formie 10 centymetrowego prostopadłościanu  wykonane z drewna dębowego o wys. 10 centymetrów.

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań – chętnie pomożemy i doradzimy w każdej kwestii :)

 

 

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń