> > > Łóżko kontynentalne Hilding Select Plus

Wyobraź sobie taką sytuację…

Ciężki dzień w pracy, przetrenowanie i ból mięśni po siłowni oraz ból w kręgosłupie przez długie przesiadywanie przed biurkiem przy komputerze. Kładziesz się spać wykończony, a wstajesz wypoczęty i czujesz się jak nowo narodzony. Czy takie cuda mogą zadziać się przez jedną noc? :)

Łóżko kontynentalne Hilding Select Plus

My to sprawdziliśmy i całą pewnością możemy potwierdzić, że łóżko kontynentalne Hilding Select Plus leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Osoby, które posiadają je w swojej sypialni zapewniają, że uwielbiają moment, w którym kładą się spać i oddają się przyjemnemu odprężeniu. Ciężki poranek? Możesz o nim zapomnieć. Select Plus dostarcza tak dużej dawki komfortu, że z łatwością wstaniesz rano do pracy i nawet zapomnisz o pierwszej kawie.

łóżko kontynentalne

Co stanowi fenomen łóżka kontynentalnego? Jego funkcjonalna i przemyślana budowa. Składa się z 3 materacy:

  • Select Plus Box o wys. 37 cm na drewnianej ramie obłożonej od góry warstwą pianki o wys. 5 cm, z szufladami, nad którymi znajduje się stelaż dla materaca dwustronnego
  • na Boxie leży dwustronny materac o wys. 19 cm na sprężynie kieszeniowej obłożonej warstwą pianki
  • ostatni element stanowi materac nawierzchniowy z pianki Softex o wys. 7 cm w pokrowcu Sensity, który dodatkowo chroni materac przed zabrudzeniem oraz kurzem. Dzięki temu może nam służyć znacznie dłużej. Stanowi to doskonałe rozwiązanie dla alergików oraz osób, które w łóżku spędzają wiele czasu; czytając, oglądając telewizję, czy nawet jedząc lub bawiąc się z dziećmi.

łóżko kontynentalne Hilding

Pokrowiec Sensity jest ekologiczny i wykonany wedle najnowocześniejszej i opatentowanej technologii. Jego wyjątkowość polega na tym, że zawiera naturalne bakterie probiotyczne, wprowadzone do tkaniny pokrowca poprzez technologię mikrokapsułek. Probiotyki neutralizują zapachy, alergeny, szkodliwe bakterie i roztocza w materacu oraz łóżku. Działają podczas kontaktu ze skórą.

łóżko kontynentalne Hilding Select Plus

Dodatkowym atutem łóżka kontynentalnego Select Plus są wygodne szuflady, które pomieszczą dodatkowe poduszki, pościel, pledy oraz koce. Znajdują się w panelu bocznym i mają wymiary:

  • wysokość frontu ok. 23 cm
  • szerokość frontu ok. 81 cm
  • głębokość szuflady 65 cm

łóżko kontynentalne

Dodatki do łóżka kontynentalnego

Aby jeszcze bardziej podnieść komfort łóżka kontynentalnego można dodatkowo dokupić:

Jednym z ważniejszych elementów łóżka kontynentalnego jest wezgłowie. To niezwykle komfortowy oraz praktyczny dodatek. Dzięki niemu możemy wygodnie się oprzeć i przenieść do pozycji siedzącej lub półleżącej. Stanowi także estetyczne wykończenie mebla.W naszej kolekcji znajduje się kilka modeli wezgłowi w 18 wersjach kolorystycznych.

Stanowi dodatkową skrzynię na pościel lub potrzebne przedmioty. Służy również jako funkcjonalne miejsce do siedzenia.

Będzie dodatkowym zabezpieczeniem dla Twojego materaca, który chroni go przez zabrudzeniami oraz kurzem. Jest bardzo łatwo pralny i szybkoschnący.

wezgłowia i otomany do łóżek kontynentalnych

Przekrój łóżka kontynentalne Hilding Select Plus

łóżko kontynentalne Select Plus przekrój

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy z wyborem idealnego łóżka kontynentalnego.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń