> > > Jak urządzić sypialnię?

Sypialnia to coś więcej niż tylko miejsce do spania. W tym pomieszczeniu spędzamy mnóstwo czasu marząc o niebieskich migdałach, czytając książki, oglądając filmy, jedząc leniwe niedzielne śniadanie w łóżku, urządzając walki na poduszki, budząc się obok ukochanej osoby oraz planując wakacje.

 

Jak zatem urządzić każdą sypialnię?

Bez względu na wielkość sypialni, zadbaj o to, aby była przytulna i umożliwiła Ci wygodny sen.

Wiadomo – łóżko oraz wygodny materac są najważniejsze! W naszej ofercie znajdziesz materace piankowe, sprężynowe, a także łóżka kontynentalne oraz tapicerowane. Rozmiar oraz wygląd łóżka dostosuj do swoich potrzeb i gustu.

 

łóżko kontynentalne family

 

https://abcsypialni.pl/

Kolory w sypialni są ważne

Pamiętaj o odpowiedniej kolorystyce w sypialni. Unikaj jaskrawych kolorów, takich jak czerwony czy pomarańczowy. Zdecyduj się na jasne i delikatne. Świetnie sprawdzą się biele, beże i błękity. Takie kolory Cię wyciszą i wprowadzą w spokojny nastrój.

jasna sypialnia masterking

achica.com

Jakie meble do sypialni?

W sypialni bardzo ważne są meble. Pamiętaj, żeby jej nie zagracić. W zupełności wystarczy Ci duża, pojemna szafa, komoda, lustro stojące lub wiszące. A także kilka półek na których możesz poustawiać zdjęcia w pięknych ramkach lub Twoje ulubione książki. Bardzo funkcjonalny jest nocny stolik, na którym pomieścisz rzeczy, z których korzystasz tuż przed snem np. krem do rąk lub gazeta.

stolik nocny masterking

                                                                       indulgy.com

Oświetlenie do sypialni też jest ważne

Odpowiedni nastrój w sypialni stworzą punktowe światła. Nie może w niej zabraknąć nocnej lampki. Dodatkowe oświetlenie możesz również umieścić np. na komodzie. Idealnie sprawdzą się także stylowe, zapachowe świeczki.

peachskinscheets.com

Przykładowe wystroje sypialni

Wystrój sypialni dostosuj do swojego gustu oraz wyczucia estetyki, a także dopasuj ją do stylu, w którym urządziłeś mieszkanie.

Romantyczna

romantyczna sypialnia

home-owner-buff.com

Elegancka i stylowa

elegancka i stylowa sypialnia

dormitorios.blogspot.com

Vintage

sypialnia vintage

cooledeko.de

Wiele ciekawych inspiracji dotyczących wystroju wnętrz znajdziesz tutaj.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń