> > > Ivy – łóżko o subtelnej naturze

Wiemy jak ważne jest dobre samopoczucie oraz pobudka w wygodnym łóżku. W naszej kolekcji oprócz łóżek kontynentalnych znajdziesz również bogatą ofertę łóżek tapicerowanych. Są one idealnie dopasowane do naszej propozycji materacy sprężynowych oraz piankowych. Designerskie wzornictwo łóżek, sprawdzone materiały z których są wykonane oraz wiele wzorów obicia sprawią, że Twoja sypialnia ożyje i będzie Twoim ulubionym miejscem w całym domu!

W ofercie łóżek tapicerowanych znajdują się Aster, Daisy, Tulip, Iris, Orchid oraz Ivy, o którym dowiesz się więcej w dzisiejszym poście.

 łóżko tapicerowane Ivy

Ivy – łóżko o subtelnej naturze jest stworzone z myślą o osobach ceniących delikatny, subtelny i romantyczny styl. Ma prostą, wręcz ascetyczną budowę. Pozbawione ozdób wezgłowie oraz niewymyślna rama nie rozproszą niczyjej uwagi od wystroju Twojej sypialni. Takie subtelne łóżko idealnie sprawdzi się w małej lub romantycznej sypialni, gdzie będzie mogło stanowić piękne tło dla pozostałych mebli oraz ozdób.

Wybierz najlepszy materac dla siebie spośród materacy sprężynowych typu pocket oraz multipicket lub piankowych dostępnych w naszej ofercie, a możesz mieć pewność, że będzie idealnie współgrał z modelem łóżka Ivy.

ivy-90x200-lozko-tapicerowane2

Łóżko tapicerowane Ivy jest dostępne w kilkunastu wersjach kolorystycznych oraz kilku wersjach  rozmiarów: 90×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 dzięki czemu sprawdzi się zarówno w sypialni dorosłych, młodzieży jak i dzieci. Do łóżka możesz dobrać drewniane nóżki, praktyczną skrzynię na pościel oraz stelaż.

Życzymy miłych snów oraz wielu przyjemnych poranków :)

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń