> > Hilding – International Interiors Show w Kolonii – targi meblowe

Hilding – International Interiors Show w Kolonii

Hilding – International Interiors Show w Kolonii. Prestiżowe międzynarodowe targi w Koloni już za nami! Hilding szwedzki producent materacy oraz łóżek, którego asortyment znajduje się w ABC Sypialni był jednym z wystawców. Przedstawiamy relację z targów oraz relacjonujemy najnowsze i najgorętsze trendy w dziedzinie designu, wystroju wnętrz, urządzania sypialni oraz projektowania łóżek i materacy!

International Interiors Show w Kolonii to jedne z najważniejszych międzynarodowych targów meblowych na świecie. W tym roku targi odwiedziło ponad 150 000 zwiedzających, których połowę stanowili goście z zagranicy. W Interiors Show 2017 wzięło udział ponad 1300 wystawców, z czego aż 200 to branża sypialniana.Uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą produktów wyposażenia wnętrz: łazienek, kuchni, sypialni, salonów, jadalni, ogrodów, pokojów dziecięcych i młodzieżowych.

Hilding - International Interiors Show w Kolonii

Hilding na International Interiors Show w Kolonii

Hilding zaaranżował swoje stanowisko w taki sposób, aby zwiedzający mogli poczuć się na nim jak w wyjątkowej, przytulnej i zorganizowanej z pomysłem sypialni. Zaprezentował kilka nowości, przyjrzał się nowym trendom oraz zaczerpnął nowych inspiracji.

International Interiors Show w Kolonii – trendy w designie łóżek i materacy

Hilding zdradza co w trawie piszczy! Jakie trendy obowiązują w projektowaniu łóżek i materacy? Łączenie tkanin o różnych fakturach, wzorach i kolorach w taki sposób aby wygląd materaca był spójny z wyglądem łóżka oraz sypialnią. Można również zaobserwować stosowanie srebrnych lub szarych lamówek pokrowców, które są funkcjonalne, ale wpływają również na estetykę.

Kolejny gorący trend to bycie eko oraz fit! Jemy zdrowo, uprawiamy aktywność fizyczną, teraz przyszedł czas na wniesienie naturalności do naszych sypialni. Hilding oczywiście podąża tym trendem i w konstrukcji materaców stosuje naturalne surowce. Materiały wykorzystywane do produkcji nowoczesnych i super wygodnych materacy to przede wszystkim bawełna, len i inne organiczne materiały. Wierzymy, że dbanie o ekologie jest niezwykle ważne, warto zwiększać świadomość w zakresie wpływu poszczególnych surowców na nasze zdrowie.

Hilding - International Interiors Show w Kolonii

Trend na minimalizm! Wyraźnie widać tendencje do stosowania stonowanych kolorów, braku wzorów, naturalnych materiałów oraz przygaszonych tonacji.

Hilding – International Interiors Show w Kolonii – łóżka kontynentalne

Łóżka kontynentalne jeszcze nigdy nie były tak modne! To jest absolutny hit sezonu. Stajemy się coraz bardziej świadomi znaczenia snu oraz odpowiedniej regeneracji dla naszego zdrowia, dobrego samopoczucia oraz długowieczności! Różnorodność estetyczna i funkcjonalna łóżek kontynentalnych na targach była ogromna – znacznie większa niż w poprzednich latach.

Hilding - International Interiors Show w Kolonii

Hilding – International Interiors Show w Kolonii – stelaże regulowane

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się regulowane stelaże oraz regulowane łóżka kontynentalne. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy je spersonalizować do granic możliwości. Materac wraz z łóżkiem dopasowujemy do własnych potrzeb! Na takim łóżku wypoczywa się wyjątkowo wygodnie i komfortowo. W dogodnej dla nas pozycji możemy czytać książkę, oglądać film, jeść śniadanie lub pracować. Stelaż jest „schowany” w taki sposób aby „stopił” się  z obiciem łóżka oraz materaca i nie był widoczny.

Hilding - International Interiors Show w Kolonii

Hilding – International Interiors Show w Kolonii – tkaniny

Wiele nowości można zaobserwować w stosowaniu tkanin obiciowych. Obecnie królują ciemne i stonowane kolory. Dużą popularnością cieszy się również szarość, granat oraz przygaszone odcienie koloru pomarańczowego. Widoczny jest także brak wzorów i gładkie tkaniny. Producenci chętnie sięgają po nowoczesne i eleganckie materiały takie jak welur, skóra oraz filc.

Hilding - International Interiors Show w Kolonii

Hilding – International Interiors Show w Kolonii – wezgłowia

Wezgłowia stanowią wyjątkowo wygodny i praktyczny dodatek do łóżka tapicerowanego oraz kontynentalnego. Na targach można było zaobserwować stosowanie w wezgłowiach splecionych ze sobą materiałów oraz  ciekawy trend – charakterystyczne „skrzydełka” po bokach. Popularne stały się również wezgłowia regulowane, które można dostosować do wygodnej dla nas wysokości oraz pozycji wypoczynku. Wyjątkowo dużym zainteresowaniem cieszą się miękkie wezgłowia, dające uczucie przytulności. Często ich kształt przypomina np. poduszkę, w którą chcemy się wtulić!

Hilding - International Interiors Show w Kolonii

Mamy nadzieję, że przedstawione trendy zainspirują Was przy dokonywaniu zakupów do Waszej wymarzonej sypialni!

Hilding - International Interiors Show w Kolonii

 

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń