> > > Dorastam! Jaki materac wybrać ?

Czego najbardziej potrzebują młode osoby? Rozrywki, dobrej zabawy, fajnych imprez, podróży, interesujących wyzwań oraz możliwości rozwoju i zdobywania nowych, wartościowych doświadczeń. Skąd czerpać siłę i energię niezbędną do aktywnego trybu jakie prowadzą młode osoby? Ze zdrowej, zróżnicowanej diety oraz komfortowego snu!

 

Jaki materac wybrać ?

Odpowiednio dobrany materac oraz łóżko są kluczem do regenerującego snu, w naszym sklepie internetowym abcsypialni.pl chętnie pomożemy Ci z wyborem! Pamiętaj, że dobrze przespana noc to więcej energii do działania, lepsze samopoczucie oraz zregenerowane ciało i umysł.

jaki materac wybrać, łóżko młodzieżowe

Jaki materac wybrać dla młodszej młodzieży :) tutaj szczególnie polecamy dwustronny, piankowy materac młodzieżowy Young Flexi. Materac składa się z dwóch bloków pianki Flexifoam, twardszej w kolorze kremowym, oraz bardziej miękkiej, niebieskiej. Dzięki dwóm twardościom, możesz mieć pewność, że materac dopasujesz do swoich potrzeb oraz przyzwyczajeń. Materac znajduje się w interesująco zaprojektowanym pokrowcu, z jednej strony przedstawia rockową stylistykę, a z drugiej sportowe wzory. Dostępny jest w kilku najbardziej popularnych rozmiarach: 80,90 oraz 120/200 cm i posiada 10 letnią gwarancję.

jaki materac wybrać, materac Hilding Young Flexi

Osoby nieco starsze, które wkraczają już w dorosłe życie lub kupują swój pierwszy w życiu materac, mogą być zainteresowane naszą grupą materacy sprężynowych lub pianowych.

Przy wyborze idealnego materaca szczególnie radzimy zwrócić uwagę na to, aby miał kilka stref twardości. Taki materac ma właściwości rehabilitacyjne, ponieważ dopasowuje się do sylwetki, a nie sylwetka do materaca. Miękkość materaca jest kwestią indywidualną, warto jest jednak mieć na uwadze, że osoby młode, często mają niższą wagę ciała i nie mają schorzeń kręgosłupa. Dlatego materac posiadający 5-7 stref twardości, o generalnej średniej twardości oraz szerokości do 140 cm będzie dobrym wyborem.

jaki materac wybrać, materac Hilding Young Flexi

 W ofercie abcsypialni.pl posiadamy wysokiej jakości materace piankowe oraz sprężynowe. Młodym osobom szczególnie polecamy wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach materace sprężynowe z grupy Family oraz materace piankowe z rodziny Original.

Jaki materac wybrać dla osób lubiących spać na twardym podłożu ?

Tym osobom wyjątkowo może przypaść do gustu dwustronny materac sprężynowy Family Hard o 7 strefach twardości, na sprężynie kieszeniowej utwardzony płytą kokosu. Dobrym wyborem będzie również średniej twardości Family New Mild na sprężynie kieszeniowej z warstwą antybakteryjnego lateksu, zawierającą kompozycję naturalnego mleczka kauczukowego i lateksu syntetycznego. Materace lateksowe są stworzone z myślą o osobach ceniących najwyższą higienę snu, w ich wnętrzu nie rozwijają się bakterie, grzyby i pleśnie, które nie tolerują tego środowiska. Dodatkowo są odporne na odkształcenia i w zestawie ze sprężynami kieszeniowymi zapewniają elastyczność punktową.

jaki wybrać materac, materac sprężynowy Hilding Family New Mild

Wśród materacy piankowych z grupy Original wyróżnia się Original Thermo, jednostronny o 7 strefach twardości, zapewniających odpowiednie podparcie dla młodego kręgosłupa. W materacu zastosowana została pianka termoelastyczna Visco,  występuje w białym pokrowcu Tencel z taśmą wentylacyjną 3D. Materac wykonany z tego rodzaju pianki, reaguje nie tylko na nacisk Twojego ciała, ale także na Twoją temperaturę, zmieniając swoje właściwości w zależności od ciepła jakie dostaje! Pianka termoelastyczna staje się niezwykle delikatna i miękka, kiedy tylko się na niej położysz.

jaki materac wybrać, materac piankowy Hilding Original Thermo

Ze względu na ciekawe wzornictwo wielu młodym osobom może spodobać się łóżko tapicerowane Iris. Łóżko ma prostą, klasyczną budowę i jest dedykowane do wszystkich materacy sprężynowych oraz piankowych znajdujących się w naszej ofercie.

jaki materac wybrać, jakie łóżko wbrać, łóżko tapicerowane Hilding Iris

Jeśli nie jesteś pewien jaki materac najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, zapraszamy do kontaktu! Chętnie pomożemy Ci znaleźć odpowiedź na pytanie jaki materac wybrać, jak wybrać materac najlepszy właśnie dla Ciebie! Pamiętaj, że w wyspanym ciele – zdrowy duch, a Ty masz więcej energii do spełniania swoich marzeń oraz realizacji celów!

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń