> > Dlaczego właśnie HILDING ?

Hilding Anders Polska

 

Hilding Anders Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Hilding Anders International AB, który działa na około 30 rynkach i zdobył pozycję wiodącego producenta artykułów z branży sypialnianej na rynku europejskim i azjatyckim. Firma Hilding Anders została założona w 1939 roku w Bjärnum, Szwecja. Od tego czasu znacznie wzrosła i jest obecnie wiodącym producentem łóżek i materaców w Europie i Azji. Główne biuro znajduje się w Malmö, w Szwecji a Grupa jest własnością brytyjskiej firmy inwestycyjnej Candover.

W ponad 30 filiiach, Hilding Anders posiada około 20 silnych europejskich i azjatyckich marek i prowadzi szeroką produkcję dla kilku dobrze znanych, międzynarodowych sieci meblowych. Grupa zatrudnia około 5600 pracowników i działa na 28 europejskich i 13 rynkach azjatyckich. W 2007 obroty wyniosły 750 milionów EUR.

Zasięg terytorialny Hilding Anders

Fabryka w Polsce działa od 2001 roku w Murowanej Goślinie pod Poznaniem. Jest najnowocześniejszą fabryką tego koncernu oraz największą w tej części Europy (około 40 tys. m2). Zatrudnia ponad 800 osób i produkuje ponad 2 mln materaców rocznie.

Śpimy po to, aby żyć

Sen odnawia biologiczne siły organizmu, jest źródłem energii niezbędnej do codziennego funkcjonowania. Wpływa na kondycję, samopoczucie oraz zdrowie. Śpiąc i śniąc relaksujemy się, regenerujemy siły fizyczne oraz psychiczne.

Jednakże żyjemy nie po to, aby spać… Śpimy po to, aby żyć!

Są to główne założenia, którymi kieruje się firma Hilding rozwijając od ponad 60 lat swoje produkty. Tworzy, unowocześnia i udoskonala kolekcję materaców i łóżek, z myślą o zdrowym i komfortowym sposobie życia.

Przejdźmy zatem do konkretów :)

Dlaczego to właśnie HILDING jest producentem najlepszych łóżek i materacy sypialniach?

  • Hilding Anders Polska dysponuje nowoczesnym laboratorium, umożliwiającym wszechstronne testowanie zarówno komponentów wykorzystywanych do produkcji, jak i gotowych wyrobów. Troska o maksymalny komfort i bezpieczeństwo w zakresie użytkowania produktów marki Hilding to idea przewodnia, którą kieruje się zespół pracujący w laboratorium.
  • Zanim produkty trafią do docelowego odbiorcy, poddawane są różnorodnym testom oraz badaniom, mającym na celu osiągnięcie najwyższych standardów jakościowych.
Laboratorium Hilding Anders Polska I

Laboratorium Hilding Anders Polska

  • Nieustannie badana jest jakość produktów oraz ich elementów składowych, ocenia się je pod kątem wytrzymałości, trwałości oraz odporności na zużycie. Systematycznie przeprowadzane są badania fizyko-mechaniczne pianek, sprężyn, włóknin oraz pokrowców, a także tzw. „testy zmęczeniowe” w końcowym etapie całego procesu.
  • Łączenie wiedzy z bogatym doświadczeniem – dzięki wynikom badań laboratoryjnych, nieustannej kontroli i doborowi najlepszych komponentów Hilding gwarantuje najwyższą jakość gotowych wyrobów. Wciąż podejmuje nowe wyzwania i stosuje nowatorskie rozwiązania techniczne.
  • Laboratorium posiada sprzęt najnowszej generacji (m.in. maszynę wytrzymałościową, prasę manualną do testów na rozciąganie i zrywanie oraz wiele innych urządzeń). Przeprowadzane są różnorodne badania pod kątem wpływu wielu czynników – np. badania fizyko-mechaniczne pianki (m.in. gęstość, twardość, odbojność, odkształcenia trwałe), testy sprężyn, włókien itp.
  • Fabryka w Polsce jest najnowocześniejszą fabryką koncernu Hilding w Europie, jest kompleksowo wyposażona w linie technologiczne do produkcji najwyższej klasy materacy i  łóżek.
Pikowanie

Pikowanie

  • Hilding Anders Polska to przede wszystkim duży zgrany zespół fachowców, specjalistów  i kompetentnej kadry zarządzającej – łącznie ponad 800 osób

Wszystko po to, aby zapewnić Państwu produkty na najwyższym poziomie oraz maksimum satysfakcji z ich użytkowania.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego produkcję materacy HILDING.

Hilding został wielokrotnie nagradzany i wyróżniany
.
Złoty Laur Konsumenta 2010

Złoty Laur Konsumenta 2010

Laur Klienta Grand Prix 2010

Laur Klienta Grand Prix 2010

Złoty Laur Konsumenta 2009

Złoty Laur Konsumenta 2009

Złoty Laur Konsumenta 2008

Złoty Laur Konsumenta 2008

Acanthus Aureus za stoisko targowe podczas Targów Meble 2007

Acanthus Aureus za stoisko targowe podczas Targów Meble 2007

Wyróżnienie "Meble Plus - Produkt Roku 2007" za Łóżko Kontynentalne

Wyróżnienie „Meble Plus – Produkt Roku 2007” za Łóżko Kontynentalne

Złoty Medal MTP Meble 2006 za Łóżko Kontynentalne

Złoty Medal MTP Meble 2006 za Łóżko Kontynentalne

Złoty Medal MTP Meble 2004 za Łóżko typu BOX

Złoty Medal MTP Meble 2004 za Łóżko typu BOX

Jak widać na sukces i miano najlepszego producenta materacy i łóżek składa się wiele elementów, ale przede wszystkim jest to pasja do tworzenia ponadprzeciętnych wyrobów, ogromna wiedza i doświadczenie całego sztabu ludzi, stosowanie najnowszych technologi, nowoczesnego parku maszynowego, wielka infrastruktura, zaplecze techniczne, magazynowe, logistyczne.
.

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń