> > > Aster – łóżko na którym po prostu wypoczniesz

Czy Wam jesień też kojarzy się z ciepłym mieszkaniem? Spokojnymi wieczorami spędzanymi w gronie najbliższych przy ciepłej herbacie lub grzanym winie? A może samotnie przy świeczce i interesującej książce w ręku? Lubicie rodzinne wieczory, kiedy możecie wspólnie z rodziną schować się pod kocem i oglądać film podjadając łakocie? A do tego jesienne spacery, obrzucanie się kolorowymi liśćmi i picie kawy w ulubionej kawiarni :)

w-domu-przytulnie-jesienią

Jesień ma wiele plusów, pod warunkiem, że nie złapie nas żadne przeziębienie. Aby być zdrowym i pełnym energii, pamiętajmy o odpowiednim ubieraniu się na tzw. cebulkę. Czyli zakładajmy kilka ciepłych warstw na siebie – w każdej chwili, gdy zrobi się cieplej jedną można zdjąć. Ważna jest również odpowiednia dieta. Powinniśmy jeść jak najwięcej sezonowych warzyw i dostarczać naszemu organizmowi wielu witamin! Nie zapominajmy także o wysypianiu się! Wypoczęty organizm jest mniej podatny na wszelkiego rodzaju choroby i przeziębienia.

 jesienny strój

W tej kwestii jesteśmy ekspertami i chętnie pomożemy Wam wybrać najwygodniejsze oraz dopasowane do Waszych potrzeb łóżko oraz materac.

W dzisiejszym poście chcielibyśmy przedstawić łóżko tapicerowane – Aster – łóżko na którym po prostu wypoczniesz Ma bardzo delikatną oraz subtelną budowę. Lekkości dodaje mu proste wezgłowie z eleganckim i stylowym wcięciem w kształcie półkola. Charakteru nadają mu chromowane nóżki oraz widoczne wykończenia i przeszycia. Kolor oraz rodzaj obicia zależy tylko i wyłącznie od Was. Możecie je wybrać z dostępnych w naszym sklepie 18 tkanin.

łóżko aster

Wymiary łóżka tapicerowanego Aster to 145, 165 oraz 185 x 208 cm. Przeznaczone jest do materacy o wymiarach: 140, 160 i 180 x 200 cm. Dzięki niewielkiej, wąskiej ramie idealnie sprawdzi się nawet w niewielkich sypialniach lub pokojach nastolatek.

aster-140x200-lozko-tapicerowane

Do łóżka Aster można dokupić stelaż bez regulacji Family Classic lub stelaż ręcznie regulowany Family Expert z ręcznie regulowanym wezgłowiem i podnóżkiem.

stelaż do łóżka

 

Dowiedz się więcej o łóżku Aster.

Tej jesieni śpij komfortowo!

Czy na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi? Czy potrzebujesz więcej informacji dotyczących tego artykułu? Czy coś nie zostało przedstawione zrozumiale/czytelnie?

Zadzwoń do doradcy / specjalisty,
a uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania!
+48 61-641-7997

Pin It on Pinterest

Idź do sklepu abcsypialni.plDo sklepu abcsypialni.plSklep abcsypialni.plSklep
Zadzwoń 61 641 7997Zadzwoń